Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příští zápas: FK Admira Praha B (18.kolo)

14.03.2024 | Redakce

V prvním jarním domácím zápase přivítáme na Spořilově béčko Admiry.

Admira B v přípravě odehrála celkem 9 utkání., 5 vyhráli, 1 remizovali a 3 prohráli. V přípravě se například utkali stejně jako my se Spoje Praha, nad kterými vyhráli 2:1. V prvním jarním kole pak vyhráli v pražském derby s Meteorem 3:0. „V utkání s velmi kvalitním, fotbalovým soupeřem jsme v derby na Admiře obstáli. V prvním poločase spíše bojovností, ve druhém již i takticky a fotbalově. Do utkání jsme šli s pokorou, respektem k soupeři i s vědomím dobře odpracované zimní přípravy. Naše mužstvo si sedá, věříme v brzký návrat zraněných, je před námi ještě mnoho práce. Jen kontinuální úsilí zaručí dlouhodobé zlepšení. Nedělní vítězství budiž povzbuzením na naší cestě,“ takto hodnotil zápas trenér Admiry B Pavel Gregor pro oficiální webové stránky Admiry.

Poslední zápasy:
Admira B - Meteor 3:0
Admira B - Klecany 7:2
Zlíčín - Admira B 0:1
Braník - Admira B 2:1
Střešovice 1911 - Admira B 0:2¨

Nám se příprava celkem vydařila. V rámci domácího zimního turnaje jsme se umístili na 2. místě. V jarní premiéře jsme potom dokázali zvítězit na hřišti Štěti 0:2, kdy naše branky vstřelili Gebert a Bárta. "Ve Štětí dění odpovídalo tomu, že oba celky dělily v tabulce před výkopem pouhé tři body. „Zápas to vůbec nebyl jednoduchý. Nikdo nechtěl udělat chybu, první poločas nebylo k vidění skoro nic. Bylo to o prvním gólu, a ten jsme dali my ve druhém poločase po krásné akci, kdy zakončoval z vápna Gebert,“ popsal utkaní trenér Michal Voljanskij pro Mělnický denik.

Přátelské zápasy:
Štětí - Brandýs 0:2
Brandýs - Spoje 1:1
Brandýs - Kosmonosy 3:2
Brandýs - Dobrovice 1:0
Brandýs - Přední Kopanina 3:4

Ve vzájemném podzimním zápase jsme prohráli na Admiře 1:3, i když jsme v poločase vyhrávali 1:0. My jsme na 9. místě tabulky s 25 body, Admira B pak je s 20 body na místě jedenáctém.

Zápas se hraje v sobotu 16. března od 14:00 doma na umělé trávě na Spořilově.

Brandýs do toho!

 
Příští zápasy

Muži A | sobota 20.04.2024, 10:15
FK Újezd Praha 4 - FK Brandýs nad Labem
 
Muži A | sobota 27.04.2024, 10:15
FK Brandýs nad Labem - SK Slaný
 
Aktuální články
Příští zápas: SK Újezd Praha 4 (23.kolo)

V dalším kole zavítáme na hřiště pražského klubu Újezd.

 
S Kladnem ostudná domácí prohra 0:8

Další domácí utkání se nám vůbec nepodařilo a na jaře jsme poprvé prohráli. Nad naše síly bylo Kladno, které od začátku utkání...

 
Dvoubrankové vedení v Nespekách nestačilo

Ač jsme po prvním poločase odcházeli do kabin s dvoubrankovým náskokem, který zařídil svými premiérovými brankami v našem dresu...

 
Zápas s Lounami rozhodla branka do šatny
 
Z Chebu si odvážíme pouze bod
 
O vítězství nad Admirou B jsme rozhodli v 1. poločase
 
Jaro jsme začali vítězstvím ve Štětí
 
Vítězem Zimního turnaje 2024 se stala Přední Kopanina
 
Přípravné zápasy - zima 2024
 
Zimní turnaj FK Brandýs nad Labem 2024
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS