Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Sezóna 2023/2024 v číslech

19.06.2024 | Redakce

V článku se podívejte na shrnutí sezóny 2023/2024 řečí čísel a statistik.

foto: Jiří Bureš

Sezónu 2023/2024 jsme zakončili na celkovém 8. místě tabulky. Pokud by se počítaly pouze jarní zápasy, tak bychom byli na 7. místě. Po podzimu jsme tedy posunuli o jedno místo, i když to hlavně na začátku jara vypadalo i na lepší umístění. Lepší umístění nás stálo hlavně několik zbytečných remíz. Naše bilance byla 12 výher, 7 remíz a 11 proher. Celkové skóre pak bylo vyrovnané – 51 branek jsme vstřelili i obdrželi. Na 1. tým v tabulce Chomutov jsme ztratili celkem 24 bodů. Náskok na poslední tým v tabulce Cheb je pak 29 bodů. Doma jsme získali celkově 28 bodů z 45 možných a v tabulce domácích zápasů jsme pak na 8. příčce. V tabulce venkovní nám pak patří 11. místo za 15 bodů z 45 možných.

Na tabulku se můžete podívat zde.

S celkem 51 vstřelenými brankami jsme 6. nejproduktivnější celek ze soutěže. Nejvíce se o to z týmu zasloužil se 7 brankami Martin Bodnár a David Folwarczny. 6 branek vstřelil Václav Šmejkal (4/2). Po 5 brankách mají Lukáš Vosecký, který za nás na jaře již nehrál, a Martin Doležal, který zase odehrál pouze jarní část. Na další střelce se pak můžete podívat v sekci statistiky.

Celkově jsme inkasovali 51 branek. Pouze 7 týmů na tom bylo hůř. V brance se při tom vystřídali čtyři brankáři. 23 zápasů odchytal Jan Stareček (39 inkasovaných branek), 6 zápasů pak Pavel Karmazín (9 inkasovaných branek), 2 zápasy pak David Panzner (3 inkasované branky) a 3 minuty na závěr své kariery pak Jakub Janáček. Pouze ve 4 zápasech jsme nedostali branku. O jednu nulu se podělili dva naši brankáři, protože místo vyloučeného Starečka musel do hry v Lounech ve 41. minutě Karmazín. Ty tři další si pak vychytal sám Stareček.

Do 30 zápasů celkem zasáhlo 25 hráčů, 21 hráčů do pole a 4 brankáři. Nikdo neodehrál všech 30 zápasů. Do nejvíce zápasů zasáhl Tobias Fabian, a to do 29. zápasů. 28 zápasů pak odehráli Dominik Hrčka a Vojtěch Gebert. Nejvíce minut, a to 2520, odehrál Dominik Hrčka, který když nastoupil do zápasu, tak nevystřídal. Nejméně toho odehrál Jakub Janáček, a to 3 nastavené minuty v zápase s Ostrovem.

Nejvíce žlutých karet obdržel Miroslav Baloun, který žlutou kartu viděl celkem 9krát. Po 8 žlutých kartách pak mají Vojtěch Gebert, a Michal Stross. David Folwarczny přidal k 7 žlutým kartám i jednu kartu barvy červené. Červenou kartu v sezóně obdrželi i Jan Stareček, Jan Stross a Dominik Hrčka.

Podrobné statistiky všech hráčů najdete zde.

Brandýs do toho!

 
Příští zápasy

Muži A | sobota 20.07.2024, 10:00
TJ Sokol Libiš, z.s. - FK Brandýs nad Labem
 
Muži A | středa 24.07.2024, 18:30
FK Brandýs nad Labem - FK Viktoria Žižkov B
 
Aktuální články
Rozhovor s předsedou klubu Jiřím Weiglem

Před pátečním zahájení připravy si přečtěte rozhovor s předsedou klubu Jiřím Weiglem. Co říká na poslední sezónu, přeřazení do...

 
Do Brandýsa přicházejí tři nové posily

V okně volných přestupů vedení FK Brandýs dokázalo přivést tři posily pro nadcházející sezónu. Z konkurenčního FK...

 
Na závěr soutěže vysoká výhra nad Meteorem

V posledním utkání ročníku 2023/2024 jsme doma na Spořilově hostili pražský Meteor. Po celý zápas jsme hru kontrolovali a nakonec si...

 
Nové hřiště pokřtěno výhrou
 
Z Březové vezeme bod
 
S Chomutovem rozhodly dvě branky v závěru zápasu
 
Polabské derby pro Neratovice
 
Hřebeč rozhodla zápas brankami v závěru a úvodu obou poločasů
 
Třetí remíza 1:1 v řadě, tentokrát z Českého Brodu
 
Remíza doma se Slaným
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS