Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Podzim 2023 v číslech

22.11.2023 | Redakce

V článku se podívejte na shrnutí podzimu 2023 řečí čísel a statistik.

Po podzimní části nám patří celkové 9. místo v tabulce se ziskem 22 bodů. Naše bilance je vyrovnaná - 7 výher, 1 remíza a 7 proher. Na 1. tým v tabulce Chomutov ztrácíme celkem 17 bodů. Náskok na poslední tým v tabulce je také 17 bodů. Doma jsme získali celkově 15 bodů z 21 možných a pokud by se počítaly jenom domácí zápasy, tak jsme na 7 místě tabulky.  V tabulce venkovních zápasů nám pak patří 9. místo za 7 bodů z 24 možných.

Na tabulku se můžete podívat zde.

S celkem 28 vstřelenými brankami jsme 6. nejproduktivnější celek ze soutěže. Nejvíce se o to z týmu zasloužil s 5 brankami Lukáš Vosecký, 4 branky vstřelil Václav Šmejkal, po 3 brankách pak mají Folwarczny, Gebert, Malák a Panc. 7 hráčů pak má po jedné brance. Pouze 4 hráči z pole, kteří odehráli 7 a více zápasů branku nevstřelili.

Pouze 4 týmy dostaly více branek než my. Celkově jsme inkasovali 27 branek (stejně jako Březová). V brance se při tom vystřídali dva brankáři. 10 zápasů odchytal Jan Stareček (18 inkasovaných branek) a 6 zápasů pak Pavel Karmazín (9 inkasovaných branek). Pouze ve dvou zápasech jsme nedostali branku. Bylo to v zápase v Lounech a v derby doma proti Neratovicím. O jednu nulu se podělili oba naše brankáři, protože místo vyloučeného Starečka musel do hry v Lounech ve 41. minutě Karmazín. Tu druhou si pak vychytal proti Neratovicím sám Stareček.

Do 15 zápasů celkem zasáhlo 21 hráčů, 19 hráčů do pole a 2 brankáři. Všech 15 zápasů odehrálo celkem 5 hráčů – Gebert, Hrčka, Šára, Šmejkal a Vosecký. Vůbec nejvíce minut, a to 1350, pak Dominik Hrčka, který za celý podzim nechyběl ani jednu minutu. Nejméně toho odehrál David Zoubek a to pouze 56 minut v utkání na Admiře.

Nejvíce žlutých karet obdržel Miroslav Baloun, který žlutou kartu viděl celkem sedmkrát. Po 4 žlutých kartách pak mají Gebert, Šmejkal a Folwarczny, který jako obdržel na podzim i jednu kartu barvy červené, stejně jako brankář Stareček.

Na podzim jsme také vyměnili trenéry. Podzimní část začal Petr Hejno, který odtrénoval celkem 9 utkání se ziskem 10 bodů. V 10. kole ho nahradil jeho dosavadní asistent Michal Voljanskij, ten byl na lavičce jako hlavní trenér celkem v 6 zápasech a vybojoval 12 bodů.

Podrobné statistiky všech hráčů najdete zde.

Brandýs do toho!

 
Příští zápasy

Muži A | sobota 20.07.2024, 10:00
TJ Sokol Libiš, z.s. - FK Brandýs nad Labem
 
Muži A | středa 24.07.2024, 18:30
FK Brandýs nad Labem - FK Viktoria Žižkov B
 
Aktuální články
Rozhovor s předsedou klubu Jiřím Weiglem

Před pátečním zahájení připravy si přečtěte rozhovor s předsedou klubu Jiřím Weiglem. Co říká na poslední sezónu, přeřazení do...

 
Do Brandýsa přicházejí tři nové posily

V okně volných přestupů vedení FK Brandýs dokázalo přivést tři posily pro nadcházející sezónu. Z konkurenčního FK...

 
Sezóna 2023/2024 v číslech

V článku se podívejte na shrnutí sezóny 2023/2024 řečí čísel a statistik.foto: Jiří Bureš

 
Na závěr soutěže vysoká výhra nad Meteorem
 
Nové hřiště pokřtěno výhrou
 
Z Březové vezeme bod
 
S Chomutovem rozhodly dvě branky v závěru zápasu
 
Polabské derby pro Neratovice
 
Hřebeč rozhodla zápas brankami v závěru a úvodu obou poločasů
 
Třetí remíza 1:1 v řadě, tentokrát z Českého Brodu
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS