Příští zápas: SK Vysoké Mýto (5.kolo)

01.09.2022 | Redakce

V sobotu odehrajeme na hřišti Vysokého Mýta další zápas této sezóny.

Stejně jako my, tak i Vysoké Mýto má zatím 4 body. Ty se jim povedlo získat remízou v Náchodě a výhrou v Chrudimi, tedy celky se kterými jsme bodovali i my. Připsali si také dvě porážky, doma s Libercem B a v posledním utkání v Dobrovici. Oba zápasy skončili 1:2.

Poslední zápasy soupeře:
Náchod - Vysoké Mýto 0:0
Vysoké Mýto - Liberec B 1:2
Chrudim B - Vysoké Mýto 0:4
Dobrovice - Vysoké Mýto 2:1

My jsme v posledním kole remizovali doma s Chrudimí B, když jsme si zápas sami pokazili dvěma naprosto zbytečnými červenými kartami v závěru utkání. Po jedné z nich srovnal hostující tým z penalty na konečných 1:1. Naší jedinou branku vstřelil Jakub Malák.

Zápas se hraje od 17:00 na hřišti Vysokého Mýta. Zápas bude součástí oslav 120 let založení klubu.

Pojeďte na zápas s hráči autobusem. Ze Spořilova odjíždí ve 13:45. Sraz je 15 minut předem.

Brandýs do toho!

Utkání v Čáslavi se nedohrálo kvůli počasí

Utkání bylo v 56. minutě za stavu 3:0 pro domácí kvůli dešti předčasně ukončeno.

Příští zápas: FK Čáslav (8.kolo)

V neděli budeme bojovat o první body ze hřiště soupeře. Tentokrát zajíždíme do Čáslavi.

I přes vedení 2:0 si všechny body odváží Trutnov

Po třech týdnech se opět hrálo na Spořilově. Bohužel i přes vedení 2:0 naši borci odešli bez bodu.

Další venkovní prohra, tentokrát v Dobrovici

Z Vysokého Mýta se vracíme s debaklem

První remíza v sezoně a dvě červené karty

Těsná prohra v Liberci