Příprava na novou sezónu zahájena

12.07.2022 | Redakce

Včera začal náš tým přípravu na novou sezónu. Tradičně ji odstartoval výběhem na Zátopkových tratích.

O pohybech v kádru Vás budeme průběžně informovat na webu a sociálních sítích.

První přípravný zápas odehrajeme již tuto sobotu od 10:15 na Spořilově proti Benátkám.

První ostrý zápas nás čeká v sobotu 30.7. na hřišti TJ SK Hřebeč v rámci předkola MOL CUP.

Aktuální podobu kádru najdete zde. Zápasový program na podzim pak zde.

(Ilustrační foto)

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Příprava - léto 2022

Rozhovor s předsedou klubu