Z Dobříše se vracíme bez bodu

16.08.2021 | Redakce

Na výhry z úvodních dvou kol jsme bohužel v Dobříši nenavázali. Přestože jsme si v utkání vytvořili několik šancí, všechny body zůstali domácím.

3. kolo | Sobota 14.08.2021, 17:00 | MFK Dobříš

MFK Dobříš - FK Brandýs nad Labem

Branky: 69. Procházka, 83. Talůžek

Žluté karty: Puchmajer, J. Stross

Rozhodčí: Šálková - Štrincl, Špindlerová

Diváci: 200

MFK Dobříš: Weber – Horáček(57. Pokorný), Knyazev, Talůžek, Machač – Kilián – Masopust (73. Čížek), Puchmajer (88. Petrlík), V. Šrain (57. Košťálek) – Procházka, Junek (88. Janda)

FK Brandýs nad Labem: Janáček - M.Stross (72.Zamazal), Baloun, J.Stross, Kaiser (45.Pechanec) - Braborec (46.Komárek), Folwarczny, Honcharenko, Prokop (81. Nykodým), Dosoudil (56.Svoboda) - Šmejkal

Komentář

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a už ve 3. minutě měl velmi dobrou příležitost Šmejkal, ale jeho střelu z úhlu zlikvidoval domácí brankář Weber. Ještě větší šanci měl znovu Šmejkal o 10 minut později, ale jeho samostatná únik skončil střelou nad branku. O chvilku později se osmělil i domácí, ale hlavička jednoho u domácích skončila vedle. Ve 22. minutě se k brance dostal Horáček, jeho slabou střelu ale bez problému zlikvidoval náš brankář Janáček. Další velkou příležitost jsme si vytvořili po Folwarczného centru, který nejprve hlavou netrefil Dosoudil a na zadní tyči Prokop, která byl už moc blízko brankáře, opět nechal Webera vyniknout. Těsně před koncem 1. poločasu měl ještě jednu šanci domácí Junek, ale ani on skóre neotevřel. Do šaten se tak odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Ve druhém poločasu nejprve zahrozili domácí, ale Puchmajer branku netrefil. Kousek od vedení jsme byli v 52. minutě, když Šmejkal hlavičkoval po rohu pouze do tyče. Další příležitost měl Svoboda, po prodloužení od M. Strosse se objevil sám před branou, ale jeho střela mířila vedle domácí branky. V následující minutách jsme se snažili přidat rozhodující branku, ale do větší šance jsme se nedostali. A jak to ve fotbale bohužel občas bývá, tak soupeř ze své ojedinělé šance udeřil. Po ztrátě na útočící polovině se k míči dostal domácí Junek a nahrávkou před prázdnou brankou našel Procházku, pro kterého nebyl problém otevřít skóre - 1:0. Po domácí brance jsme se sice snažili alespoň vyrovnat, díky naším nepřesnostem jsme ale do šance nedostali. Byli to tak opět domácí ke kterým se přiklonilo štěstí. Po několika odrazech v našem vápně se k míči dostal domácí Talůžek a uzavřel skóre utkání - 2:0.

Další utkání hrajeme v sobotu 21.8. v tradičním čase 10:15 doma Na Spořilově. Soupeřem nám bude SK Kladno. Přijďte kluky podpořit v boji o další důležité body. Brandýs do toho!

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu