Příští zápas: MFK Trutnov (7.kolo)

15.09.2022 | Redakce

Ve třetím domácím zápase této sezóny bude naším soupeřem MFK Trutnov.

MFK Trutnov se drží v klidném středu tabulky na osmém místě s osmi body. Velkým varováním pro náš tým může být, že jediné dvě letošná výhry soupeře byly z venku. V prvním kole vyhrály v Turnově 2:1, v tom třetím pak v Náchodě 1:0. Zbylé dva body získali za domací remízy s Velkými Hamry a Vysokým Mýtem, se kterým se utkali v posledním kole.

Posledních pět zápasů našeho soupeře
13.08. Trutnov - Velké Hamry 1:1
20.08. Náchod - Trutnov 0:1
27.08. Trutnov - Libere B 2:3
04.09. Chrudim B - Trutnov 6:2
10.09. Trutnov - Vysoké Mýto 0:0

My jsme v posledním kole v Dobrovici pokračovali v neúspěšné venkovní sérii porážek a prohráli 0:3, když všechny tři góly jsme inkasovali ve druhém poločase. Doufejme, že v sobotu navážeme na ty výkony z domácího prostředí, kde jsme zatím vždy bodovali.

Tabulku před sedmým kolem najdete zde.

Zápas začína tradičně v sobotu od 10:15. Hraje se na Spořilově.

Po zápase áčka budou opět hrát dorostenci FK Brandýs - Boleslav, tentokrát proti Viktorce Žižkov B. Starší dorostenci hrají od 14:00, mladší pak od 16:15.

Brandýs do toho!

Utkání v Čáslavi se nedohrálo kvůli počasí

Utkání bylo v 56. minutě za stavu 3:0 pro domácí kvůli dešti předčasně ukončeno.

Příští zápas: FK Čáslav (8.kolo)

V neděli budeme bojovat o první body ze hřiště soupeře. Tentokrát zajíždíme do Čáslavi.

I přes vedení 2:0 si všechny body odváží Trutnov

Po třech týdnech se opět hrálo na Spořilově. Bohužel i přes vedení 2:0 naši borci odešli bez bodu.

Další venkovní prohra, tentokrát v Dobrovici

Z Vysokého Mýta se vracíme s debaklem

První remíza v sezoně a dvě červené karty

Těsná prohra v Liberci