Příští zápas: FK Dobrovice (6.kolo)

08.09.2022 | Redakce

V sobotu odehrajeme další venkovní utkání. Tentokrát zajíždíme do Dobrovice.

Náš soupeř neměl vůbec dobrý vstup do soutěže. Po prvních třech zápase měl na kontě pouze jeden bod za remízu ve druhém kole na půdě Chrudimi. V posledních dvou zápasech ale Dobrovice zabrala a vždy vyhrála. Nejprve doma proti Vysokému Mýtu 2:1 a v posledním odehraném kole zvítězila na hřišti v Ústí nad Orlicí 3:1.

Posledních pět zápasů našeho soupeře
Dvůr Králové - Dobrovice 2:0
Dobrovice - Chrudim 1:1
Hlinsko - Dobrovice 3:1
Dobrovice - Vysoké Mýto 2:1
Ústí na Orlicí - Dobrovice 1:3

My jsme v posledním zápase schytali debakl 8:0 a pokračujeme tak ve špatných výkonech ve venkovních zápasech. Celkem i s minulou sezónou čekáme na venkovní bod již osm zápasů. Je na čase to v Dobrovici zlomit!

Tabulku před šestým kolem najdete zde.

Zápas se hraje od 17:00 na hřišti Dobrovic.

Autobus nebude na tento zápas vypraven.

Brandýs do toho!

Utkání v Čáslavi se nedohrálo kvůli počasí

Utkání bylo v 56. minutě za stavu 3:0 pro domácí kvůli dešti předčasně ukončeno.

Příští zápas: FK Čáslav (8.kolo)

V neděli budeme bojovat o první body ze hřiště soupeře. Tentokrát zajíždíme do Čáslavi.

I přes vedení 2:0 si všechny body odváží Trutnov

Po třech týdnech se opět hrálo na Spořilově. Bohužel i přes vedení 2:0 naši borci odešli bez bodu.

Další venkovní prohra, tentokrát v Dobrovici

Z Vysokého Mýta se vracíme s debaklem

První remíza v sezoně a dvě červené karty

Těsná prohra v Liberci