Příští zápas: MFK Chrudim B (4.kolo)

25.08.2022 | Redakce

V sobotu přivítáme na Spořilově divizního nováčka Chrudim B.

MFK Chrudim B je divizní nováček. Do divize postoupili z prvního místa přeboru Pardubického kraje, když ještě v polovině soutěže ztráceli na vedoucí tým devět bodů. V nové sezóně se zatím týmu z východu Čech moc nedaří a s jedním bodem jsou poslední. Svůj jediný bod vybojovali na hřišti dalšího nováčka v soutěži Dobrovice.

Výsledky soupeře v této sezóně.
Liberec B - Chrudim B 1:0
FK Dobrovice - Chrudim B 1:1
Chrudim B - Vysoké Mýto 0:4

My jsme v posledním zápase sice podlehli libereckému béčku 2:1, přesto jsme hlavně ve druhém poločase sahali minimálně po bodu. Pomalu tak dáváme zapomenou na špatný začátek a doufejme, že v sobotním zápase navážeme na výkony z posledních dvou zápasů.

Tabulku po třetím kole najdete zde.

Začátek zápasu je tradičně v 10:15.

Po zápase hraje starší a mladší dorost mistrovský zápas proti Sokol Třebeš. Starší dorost začíná ve 14:00, mladší pak v 16:15.

Brandýs do toho!

Utkání v Čáslavi se nedohrálo kvůli počasí

Utkání bylo v 56. minutě za stavu 3:0 pro domácí kvůli dešti předčasně ukončeno.

Příští zápas: FK Čáslav (8.kolo)

V neděli budeme bojovat o první body ze hřiště soupeře. Tentokrát zajíždíme do Čáslavi.

I přes vedení 2:0 si všechny body odváží Trutnov

Po třech týdnech se opět hrálo na Spořilově. Bohužel i přes vedení 2:0 naši borci odešli bez bodu.

Další venkovní prohra, tentokrát v Dobrovici

Z Vysokého Mýta se vracíme s debaklem

První remíza v sezoně a dvě červené karty

Těsná prohra v Liberci