Příští zápas: FC Slovan Liberec B (3.kolo)

18.08.2022 | Redakce

Ve 3. kole zajíždíme do Liberce, kde se utkáme s béčkem Slovanu. Zápas se hraje v neděli 21.8. od 10:15.

Béčko Slovanu Liberec skončilo v minulé sezóně na 15. pozici tabulky ČFL B a sestoupilo tak do divize. V přípravě se sice našemu soupeři moc nedařilo, když prohráli např. se Slavii B, Varnsdorfem nebo Kolínem, vstup do soutěže se ale Liberci B povedl, když zvítězil v obou utkáních. Nejprve doma vyhrál na Chrudimí B 1:0, poté pak venku zvítězil ve Vysokém Mýtě výsledkem 2:1. V tabulce je tak zatím na 3. místě.

Nám se konečně po sérii porážek povedlo v posledním domácím utkání vyhrát na Náchodem 1:0 zásluhou branky Jakuba Maláka. Pokud se nám povede navázat na výkon hlavně ze 2. poločasu, můžeme si odvést body i z venkovních zápasů.

Tabulku po 2. kole najdete zde.

Zápas se hraje v neděli 21.8. od 10:15 na městském stadionu.

Autobus odjíždí od Spořilova v 8:00. Sraz je 15 minut předem.

Brandýs do toho!

Utkání v Čáslavi se nedohrálo kvůli počasí

Utkání bylo v 56. minutě za stavu 3:0 pro domácí kvůli dešti předčasně ukončeno.

Příští zápas: FK Čáslav (8.kolo)

V neděli budeme bojovat o první body ze hřiště soupeře. Tentokrát zajíždíme do Čáslavi.

I přes vedení 2:0 si všechny body odváží Trutnov

Po třech týdnech se opět hrálo na Spořilově. Bohužel i přes vedení 2:0 naši borci odešli bez bodu.

Další venkovní prohra, tentokrát v Dobrovici

Z Vysokého Mýta se vracíme s debaklem

První remíza v sezoně a dvě červené karty

Těsná prohra v Liberci