Příští zápas: FK Olympie Březová

02.06.2022 | Redakce

V sobotu v tradičním čase od 10:15 nás čeká tým FK Olympie Březová.

Březové, našemu sobotnímu soupeři, se na jaře moc nedaří. Na jaře vyhrál pouze dvě utkání. V posledních pěti utkání má bilanci jedné výhry a čtyřech porážek. Poslední utkání vyhrál 7.5. doma proti Štětí.

Posledních 5 zápasů našeho soupeře:
30.04. Slaný - Březová 4:2
07.05. Březová - Štětí 3:1
14.05. Březová - Chomutov 0:1
21.05. Neratovice - Březová 2:0
28.05. Březová - Aritma 2:5

My jsme pokračovali minulou sobotu v matných venkovních výkonech na hřišti ve Štětí, kde jsme prohráli 1:2. Byla to již naše třetí venkovní porážka v řadě. Naštěstí se nad tyto nezdary daří výsledkově napravovat v domácím prostředí, kde jsme vyhráli dvakrát za sebou.

Naše vzájmená bilance je celkem pozitivní. Z posledních 4 zápasů jsme dvakrát vyhráli (oba doma), jednou remizovali a pouze jednou prohráli a to ještě na penalty. V posledním vzájemném utkání jsme na hřišti Březové remizovali 2:2, když se nám podařilo dotáhnout dvougolové manko.

Tabulku před 28. kole najdete zde.

Hraje se na Spořilově a zápas začíná v 10:15.

V neděli se odehraje utkání staršího dorostu FK Brandýs - Boleslav, které momentálně bojuje v báraži o postup do divize. Zatím se jim vede skvěle. Ze tří zápasu mají devět bodů, v posledním zápase vyhráli na hřišti Nymburka 4:3. Další zápas hrají doma na Spořilově v neděli od 10:15 proti Povltavské fotbalové akademii. Přijďte kluky podpořit.

Brandýs do toho!