Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příští zápas: FK Olympie Březová

02.06.2022 | Redakce

V sobotu v tradičním čase od 10:15 nás čeká tým FK Olympie Březová.

Březové, našemu sobotnímu soupeři, se na jaře moc nedaří. Na jaře vyhrál pouze dvě utkání. V posledních pěti utkání má bilanci jedné výhry a čtyřech porážek. Poslední utkání vyhrál 7.5. doma proti Štětí.

Posledních 5 zápasů našeho soupeře:
30.04. Slaný - Březová 4:2
07.05. Březová - Štětí 3:1
14.05. Březová - Chomutov 0:1
21.05. Neratovice - Březová 2:0
28.05. Březová - Aritma 2:5

My jsme pokračovali minulou sobotu v matných venkovních výkonech na hřišti ve Štětí, kde jsme prohráli 1:2. Byla to již naše třetí venkovní porážka v řadě. Naštěstí se nad tyto nezdary daří výsledkově napravovat v domácím prostředí, kde jsme vyhráli dvakrát za sebou.

Naše vzájmená bilance je celkem pozitivní. Z posledních 4 zápasů jsme dvakrát vyhráli (oba doma), jednou remizovali a pouze jednou prohráli a to ještě na penalty. V posledním vzájemném utkání jsme na hřišti Březové remizovali 2:2, když se nám podařilo dotáhnout dvougolové manko.

Tabulku před 28. kole najdete zde.

Hraje se na Spořilově a zápas začíná v 10:15.

V neděli se odehraje utkání staršího dorostu FK Brandýs - Boleslav, které momentálně bojuje v báraži o postup do divize. Zatím se jim vede skvěle. Ze tří zápasu mají devět bodů, v posledním zápase vyhráli na hřišti Nymburka 4:3. Další zápas hrají doma na Spořilově v neděli od 10:15 proti Povltavské fotbalové akademii. Přijďte kluky podpořit.

Brandýs do toho!

 
Aktuální články
Podzim v číslech

V článku se podívejte na shrnutí podzimu řečí čísel a statistik.

 
V posledním zápase podzimu výhra nad Turnovem

V posledním zápase podzimní části jsme vyhráli na Turnovem 4:2 a zůstali v tabulce na dostřel týmům před námi. Vidět byl hlavně Michal...

 
Z Benátek se vracíme bez bodu

Bohužel ani v dalším utkání jsme nedokázali bodovat. Tentokrát jsme zajížděli do Benátek nad Jizerou, které jsou v tabulce na třetím...

 
Umělá tráva k pronájmu
 
Těsná prohra s Ústím nad Orlicí
 
Vedení v Hlinsku jsme neudrželi a prohráli
 
Obrana dala základ k vítězství na Dvorem Králové
 
V opakovaném zápase jsme s Čáslavi opět prohráli
 
Nový trenér body nepřinesl
 
Změna trenéra
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS