Příští zápas: SK Slaný

18.05.2022 | Redakce

V sobotu v tradičním čase od 10:15 nás čeká soupeř bojující o záchranu SK Slaný.

SK Slaný má stejnou bilanci z posledních 5 utkání jako my, tj. 2 vítězství a 3 porážky. V posledním utkání porazili doma Aritmu.

Posledních 5 zápasů našeho soupeře:
15.04. Slaný - Chomutov 1:4
23.04. Štětí - Slaný 4:1
30.04. Slaný - Březová 4:2
07.05. Neratovice - Slaný 2:0
14.05. Slaný - Aritma

V našem posledním vzájemném zápase na podzim jsme ve Slaném celkem bez problému vyhráli 4:1, kdy naše branky vstřelili 2x Braborec, Šmejkal a Svoboda. Se Slaným jsme hráli ještě v roce 2019, kdy jsme také u nich, prohráli na penalty 2:1.

My jsme se z venku opět vrátili s prázdnou. Tentokrát jsme prohráli v Lounech. Když jsme po docela dobrém prvním poločase vedli zásluhou Svobody. Bohužel hned na začátku druhého poločasu jsme si dali vlasní branku, kterou nešťastně vstřelil hlavou Folwarzny. Tato branka nás vyvedla z míry a my se z toho do konce zápasu už nevzpamatovali. To domácí ještě proměnili penaltu a vyhráli 2:1.

"Čekám určitě těžký zápas, jelikož týmu Slaný jde pořád o záchranu v soutěži. Takže hráči do toho dají určitě všechno, aby získali nějaké ty body. Naopak nám se poslední zápasy proti týmům pod námi moc nedaří. Důležité bude nepodcenit soupeře a nepřizpůsobit se jejich stylu hry. Velkou roli v zápase bude také hrát první vstřelená branka. Ale i přes to věřím, že utkání zvládneme a budeme konečně zase fanoušky i sebe bavit fotbalem," zve na zápas Filip Braborec.

Tabulku před 26. kole najdete zde.

Hraje se na Spořilově a zápas začíná v 10:15.

Po našem zápase se odehraje utkání staršího dorostu FK Brandýs - Boleslav, které momentálně bojuje v báraži o postup do divize. V prvním utkání dokázali zvítězít na hřišti Povltavská fotbalová akademie 2:1. Další zápas pak hrají doma na Spořilově v sobotu od 13:30 proti SK Kladno "B".

Brandýs do toho!