Příští zápas: FK Meteor Praha VIII

05.05.2022 | Redakce

V sobotu v tradičním čase od 10:15 náš čeká náš soused v tabulce FK Meteor Praha VIII.

Náš sobotní soupeř pražský Meteor čeká na vítězství již čtyři zápasy. Po skvělém jarním úvodu, kdy dokázal vyhrát první čtyři zápasy, tak na klub z Prahy přišla menší krize a doufejme, že bude pokračovat i v sobotu.

Jarní utkání našeho soupeře:
13.03.2022 Meteor - Ostrov 7:1
20.03.2022 Meteor - Chomutov 4:1
27.03.2022 Louny -
Meteor 0:1
03.04.2022
Meteor - Slaný 2:0
09.04.2022 Štětí -
Meteor 2:1
15.04.2022
Meteor - Březová 1:1
23.04.2022 Neratovice -
Meteor 2:0
01.05.2022 Meteor - Aritma 1:1

Naše vzájemná bilance v posledních čtyřech zápasy je vyrovnaná - 2 vítězství a 2 porážky se skórem 7:9 pro Meteor. Na podzim jsme ze hřiště Meteoru přivezli celkem přesvědčivou výhru 4:1, kdy se 2x trefil Braborec a po jedné brance přidali Svoboda a Folwarczny.

Nám se poslední zápas v Ostrově vůbec nevydařil a odjeli jsme s prohrou 0:3, a nenapravili jsme tak domácí porážku s Českým Brodem.

"Meteor má velmi podobnou formu jako my, jaro začali velmi dobře a v posledních zápasech se jim také úplně nedařilo, určitě nás nečeká nic lehkého. Sám očekávám vyrovnané utkání, kde může rozhodovat jakákoliv příležitost. Máme výhodu domácího prostředí a výborných fanoušků, u kterých si chceme napravit reputaci po dvou nepovedených zápasech. Věřím, že fanoušky nezklameme a předvedeme zlepšený výkon, který dokážeme ozdobit góly a hlavně vítězstvím," zve na utkání náš záložník Michal Dosoudil.

Tabulku před 24. kole najdete zde.

V sobotu Vás bude opět čekat tradiční tombola o hodnotné ceny. Tentokrát je věnoval sponzor utkání TALODE.cz

Zápas začíná na Spořilově v 10:15.

Brandýs do toho!