Příští zápas: SK Český Brod

21.04.2022 | Redakce

V sobotu v tradičním čase od 10:15 náš čeká momentálně páty tým tabulky SK Česky Brod.

Náš sobotní soupeř ma velmi dobrou aktuální formu. I když se mu úvod jarní části moc nepovedl, tak v posledních 3 utkáních se mu podařilo vždy vyhrát. Hlavně vyčnívá výhra v druhých Neratovicích, kde Brod dokázal vyhrát 3:0.

Jarní utkání našeho soupeře:
13.03.2022  Louny - Český Brod 2:1
19.03.2022  Český Brod - Slaný 1:1
26.03.2022  Štětí -
Český Brod 2:1
02.04.2022
Český Brod - Březová 4:1
09.04.2022  Neratovice -
Český Brod 0:3
15.04.2022
Český Brod - Aritma 2:1

Naše poslední tři zápasy s tímto týmem skončily vždy porážkou 0:1. Nutno ale dodat, že šlo vždy o zápasy na hřišti Českého Brodu. Doma jsme se vinou pandemie se soupeřem zatím nepotkali. Každé ze třech utkání mělo velmi podobný průběh. Vždy to byl velmi bojovný zápas, kde nakonec šťastnou brankou dokázal strhnout vítězství na svou stranu domácí Český Brod.

My jsme v posledním kole dokázali vyhrát na hřišti posledního Rakovníku 5:2 a i když výsledek vypadá velmi jasně, tak hra tomu hlavně v prvním poločase vůbec neodpovídala. Naštěstí se nám velmi dobře podařil vstup do druhého poločasu a třemi brankami v rozmezích 10 minut jsme utkání rozhodli.

"V sobotu očekávám velmi vyrovnané utkání se soupeřem, který je momentálně ve formě, což potvrdil i na půdě Neratovic. Zápas bude určitě plný soubojů a rozhodně se nebude hrát v rukavičkách, jako každý zapas tímto soupeřem. Pro vítězství budeme muset podat rozhodně lepší a koncentrovanější výkon, než naše poslední utkání," říká jeden z nejzkušenějších našich hráčů Michal Stross.

Tabulku před 22. kole najdete zde.

V sobotu Vás bude čekat tradiční tombola o hodnotné ceny. Tentokrát je věnoval sponzor utkání Auto KOUT Centrum. Můžete mimo jiné vyhrát poukázku na víkendové zapůjčeni automobilu.

Zápas začíná na Spořilově v 10:15.

Brandýs do toho!