Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příští zápas: SK Český Brod

21.04.2022 | Redakce

V sobotu v tradičním čase od 10:15 náš čeká momentálně páty tým tabulky SK Česky Brod.

Náš sobotní soupeř ma velmi dobrou aktuální formu. I když se mu úvod jarní části moc nepovedl, tak v posledních 3 utkáních se mu podařilo vždy vyhrát. Hlavně vyčnívá výhra v druhých Neratovicích, kde Brod dokázal vyhrát 3:0.

Jarní utkání našeho soupeře:
13.03.2022  Louny - Český Brod 2:1
19.03.2022  Český Brod - Slaný 1:1
26.03.2022  Štětí -
Český Brod 2:1
02.04.2022 
Český Brod - Březová 4:1
09.04.2022  Neratovice -
Český Brod 0:3
15.04.2022 
Český Brod - Aritma 2:1 

Naše poslední tři zápasy s tímto týmem skončily vždy porážkou 0:1. Nutno ale dodat, že šlo vždy o zápasy na hřišti Českého Brodu. Doma jsme se vinou pandemie se soupeřem zatím nepotkali. Každé ze třech utkání mělo velmi podobný průběh. Vždy to byl velmi bojovný zápas, kde nakonec šťastnou brankou dokázal strhnout vítězství na svou stranu domácí Český Brod.

My jsme v posledním kole dokázali vyhrát na hřišti posledního Rakovníku 5:2 a i když výsledek vypadá velmi jasně, tak hra tomu hlavně v prvním poločase vůbec neodpovídala. Naštěstí se nám velmi dobře podařil vstup do druhého poločasu a třemi brankami v rozmezích 10 minut jsme utkání rozhodli.

"V sobotu očekávám velmi vyrovnané utkání se soupeřem, který je momentálně ve formě, což potvrdil i na půdě Neratovic. Zápas bude určitě plný soubojů a rozhodně se nebude hrát v rukavičkách, jako každý zapas tímto soupeřem. Pro vítězství budeme muset podat rozhodně lepší a koncentrovanější výkon, než naše poslední utkání," říká jeden z nejzkušenějších našich hráčů Michal Stross.

Tabulku před 22. kole najdete zde.

V sobotu Vás bude čekat tradiční tombola o hodnotné ceny. Tentokrát je věnoval sponzor utkání Auto KOUT Centrum. Můžete mimo jiné vyhrát poukázku na víkendové zapůjčeni automobilu.

Zápas začíná na Spořilově v 10:15.

Brandýs do toho! 
Aktuální články
Nad Benátkami jsme vybojovali výhru 3:1

V sobotu přijely na Spořilov nedaleké Benátky nad Jizerou. V Divizi C je to pro náš nejbližší soupeř a na atmosféře to bylo hned poznat....

 
V Ústí jsme prohráli těsně 1:2

I když jsme zajížděli na půdu jednoho z nejlepších celků jara, tak průběh utkání tomu tak vůbec nenapovídal. Zápas vlastně vypadal...

 
Výhra nad Hlinskem nás udržela v boji o záchranu

V sobotu přijelo na Spořilov Hlinsko a pokud jsme se chtěli udržet v boji o záchranu bylo potřeba vyhrát. Do branky se poprvé od září...

 
Z Dvora Králove se vracíme také bez bodu
 
Důležitá výhra nad Novým Bydžovem
 
Divoká přestřelka pro Letohrad
 
S Čáslaví další bezbranková remíza
 
Zápas pro Čigyho proti Real Top Praha
 
Zápasy o všechno!
 
Dvoubrankové vedení nám v Trutnově nestačilo
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS