Příprava zahájena úspěšně!

20.01.2019 | Petr Špaček

Po prvním týdnu přípravy si A-tým zpestřil nabírání kondice přípravným zápasem na umělé trávě na Střížkově. Naším soupeřem byl čtvrtý tým Pražského přeboru SK Třeboradice.

přípravný | Sobota 19.01.2019, 10:30 | UMT Střížkov

SK Třeboradice - FK Brandýs nad Labem

Branky: Kovařík, Kaiser, Prokop

SK Třeboradice:

FK Brandýs nad Labem: J. Janáček (46. Bodlák) - Kaiser, Kubín, J. Stross (46. Baloun), Pechač - Komárek (46. Prokop), Urban (46. Braborec), Folwarczny, Veselý (46. Bojkovič) - Moravský, Kovařík (46. Brabec)

Komentář

V prvním přípravném zápasu nastoupili za Brandýs zejména hráči širšího kádru, kteří bojují o angažmá v jarní části sezóny. V sestavě chyběli třeba Michal Stross, Dosoudil, Klíma nebo Kubeš. Za to se na hřišti objevili Kubín s Veselým z Lysé nebo neratovický Brabec.

Hned v úvodu utkání měl soupeř zajímavou příležitost, když z hranice velkého vápna zahrával trestný kop, ale nevyužil ji a hráč soupeře trefil pouze dobře postavenou zeď. Poté se hezky uvolnil Folwarczny a ze strany postupoval sám na brankáře, ale toho nepropálil. Stejnou šanci měly na druhé straně i Třeboradice, kdy po chybě jednoho ze stoperů šel sám na branku útočník pražského celku, ale ani tady se skóre neměnilo. Bezbrankový výsledek nevydržel dlouho. Po další akci přihrával zleva Folwarczny na volného Kovaříka a ten se z hranice malého vápna nemýlil – 1:0. Po chvilce se mohlo skóre měnit znovu. Tentokrát ale pěkný přízemní centr Komárka poslal Kovařík vysoko nad branku. Do konce prvního poločasu už nikdo žádnou větší šanci nevytvořil.

Druhý poločas začal stejně jako ten první a to šancí soupeře. Po závaru ve velkém vápně ale střela skončila vedle branky. Na druhé straně se už skóre měnilo. Po centru Brabce zvýšil na 2:0 Kaiser. Patnáct minut před koncem se krátce po sobě dvakrát zaskvěl Bodlák a nedovolil soupeři zdramatizovat zápas. Konečnou tečku za zápasem obstaral Prokop, který po přihrávce Moravského obloučkem přehodil brankáře soupeře a zakončil do prázdné branky na konečných 3:0.

V posledním domacím zápase jsme podlehli Mosteckému FK 1:3

V posledním domácím zápase jsme přivítali poslední celek tabulky Mostecký FK. (archivní foto)

Dvě krásné branky na vítězství nestačily

V předposledním domácím zápase jsme v polabském derby hostili sousední Neratovice. V podzimním utkání jsem se soupeřem na...

Čekání na výhru skončilo v zápase s Chomutovem

Po dlouhých sedmi zápasech jsme konečně na plno bodovali. Zápas jsme rozhodli ve druhém poločasu. Hattrickem se zaskvěl Šmejkal.

Dvě rychlé domácí branky v úvodu rozhodly utkání

Vyrovnané utkání v závěru rozhodl hostující Lohoyda

Obranu Rakovníku jsme nepřekonali a prohráli 0:1

Ve šlagru kola jsme vybojovali proti prvnímu pouze bod