Pozvánka na PLES FOTBALISTŮ

27.12.2018 | Petr Špaček

FK Brandýs nad Labem vás srdečně zve na tradiční PLES FOTBALISTŮ, který se uskuteční 2.2.2019 od 20:00 v Kulturním domě v Radonicích. Hudební produkce bude zajištěna kapelou Riviéra. Vstupné na ples je 200Kč a zahrnuje i autobusovou dopravu.
Vstupenky je možné zakoupit v sekretariátu FK, v Restauraci Na hřišti nebo po předchozí domluvě u Katky Vlachové (778 522 904).
Jízdní řád autobusu bude upřesněn v průběhu lednu.

V posledním domacím zápase jsme podlehli Mosteckému FK 1:3

V posledním domácím zápase jsme přivítali poslední celek tabulky Mostecký FK. (archivní foto)

Dvě krásné branky na vítězství nestačily

V předposledním domácím zápase jsme v polabském derby hostili sousední Neratovice. V podzimním utkání jsem se soupeřem na...

Čekání na výhru skončilo v zápase s Chomutovem

Po dlouhých sedmi zápasech jsme konečně na plno bodovali. Zápas jsme rozhodli ve druhém poločasu. Hattrickem se zaskvěl Šmejkal.

Dvě rychlé domácí branky v úvodu rozhodly utkání

Vyrovnané utkání v závěru rozhodl hostující Lohoyda

Obranu Rakovníku jsme nepřekonali a prohráli 0:1

Ve šlagru kola jsme vybojovali proti prvnímu pouze bod