Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Brandýs zahájil přípravu na divizní skupinu B!

14.07.2018 | Jiří Weigl

V pondělí 9.7.2018 zahájili fotbalisté FK Brandýs nad Labem krátkou letní přípravu před nadcházející divizní sezónou. Los tentokrát poslal Brandýs do divizní skupiny B, ve které budou působit kluby ze Středočeského, Ústeckého a Karlovarského kraje. Dojde tak mimo jiné na derby s Neratovicemi nebo Libiší. V MOL Cupu přisoudil los brandýským fotbalistům celek SK Libčany z Královéhradeckého přeboru. Vítěz utkání přivítá na domácím hřišti Viktorku Žižkov.

Trenérem brandýských fotbalistů zůstává Miroslav Sunkovský, který načne u černobílých svoji třetí sezónu. V prvním týdnu přípravy však byl trenér na dovolené a běhavé tréninky vedl Aleš Maršner. 


Co se týká kádru, nehlásí kabina žádné výrazné změny. Na odchodu je pouze věkem ještě dorostenec Patrik Zamazal, který si chce vyzkoušet dorosteneckou ligovou soutěž u konkurenta z Neratovic. Pokračování v kariéře zvažuje Michal Urban, který v jarních divizních bojích zaujal výbornými výkony. Novou tváří v brandýské kabině je sedmadvacetiletý útočník Václav Šmejkal, který přišel zkusit přípravu ze Slavoje Stará Boleslav. S A týmem trénují i dorostenci Adam Hájek, Filip Komárek a Jakub Hlavička. Další případné posily jsou v jednání.

Plán zápasů v letní přípravě FK Brandýs:

18.7.2018, 18:00, stadion Spořilov:   FK Brandýs - SK Benešov (ČFL)
21.7.2018, 10:15, stadion Spořilov:   FK Brandýs - Slovan Velvary (ČFL)
28.7.2018, 10:15, stadion Spořilov:   FK Brandýs - Jiskra Mšeno/Jablonec (Divize C)

předkolo MOL Cup:
4.8.2018, 15:00, stadion Libčany:     SK Libčany - FK Brandýs    


 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS