Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

"Parta v Brandýse je super", říká posila Petr Pánek

04.04.2018 | Jiří Weigl

K rozhovoru jsme si pozvali novou posilu FK Brandýs, jednadvacetiletého krajního záložníka nebo útočníka Petra PÁNKA, který k nám přišel na přestup z Unionu Čelákovice.

Ahoj Petře, vítáme Tě u nás v klubu. Jak bys popsal svoji dosavadní kariéru?

S fotbalem jsem začal pozdě, až v 8 letech, kdy jsem začal trénovat pod Radkem Skuhravým v Čelákovicích. Už v 15 letech jsem hrál za A tým mužů, bohužel jsme sestoupili z divize i z krajského přeboru, takže jsem nastupoval v I.A třídě. Loni jsem si na podzim zkusil divizi v Ostré.  

Jaká je Tvoje nejoblíbenější pozice na hřišti?

Nejradši nastupuji jako krajní křídlo a je mi celkem jedno, jestli zprava nebo zleva. Taky hraju rád pozici podhrotového záložníka. Hrál jsem i útočníka, ale přece jen na souboje na hrotu nemám úplně postavu.

Přicházíš z Unionu Čelákovice z I.A třídy, jaká máš očekávání?

Samozřejmě divizní zápasy jsou rychlejší a hlavně o moc důraznější, možná až nesrovnatelně. Určitě mně angažmá v divizi fotbalově prospěje.  

Jakým klubům držíš palce v české lize a v zahraničí?

V Čechách jsem vždy už mala fandil Spartě Praha a v zahraničí jsem měl vždycky nejradši Real Madrid. Samozřejmě jsem si všiml, že brandýská kabina je hodně slávistická, ale zatím to koušu, nepovažuji se za nějakého radikálního fandu.

V týmu jsi od začátku zimní přípravy, tak jak své působení zatím hodnotíš?

Mně se tady hodně líbí parta, která je super. Tréninky jsou náročnější a mají divizní kvalitu, což se pozná vlastně při každém cvičení. Zatím se mi tu moc líbí. Byl bych rád, kdybychom hráli v horní polovině tabulky a rád bych nastupoval v základní sestavě. Je tu ale velká konkurence, uvidíme.

Co bys vzkázal brandýským fanouškům?

Fanouškům bych vzkázal, ať si náš fotbal užijí a hlavně, ať chodí.

Díky za rozhovor a ať se daří!

 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS