Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

"Parta v Brandýse je super", říká posila Petr Pánek

04.04.2018 | Jiří Weigl

K rozhovoru jsme si pozvali novou posilu FK Brandýs, jednadvacetiletého krajního záložníka nebo útočníka Petra PÁNKA, který k nám přišel na přestup z Unionu Čelákovice.

Ahoj Petře, vítáme Tě u nás v klubu. Jak bys popsal svoji dosavadní kariéru?

S fotbalem jsem začal pozdě, až v 8 letech, kdy jsem začal trénovat pod Radkem Skuhravým v Čelákovicích. Už v 15 letech jsem hrál za A tým mužů, bohužel jsme sestoupili z divize i z krajského přeboru, takže jsem nastupoval v I.A třídě. Loni jsem si na podzim zkusil divizi v Ostré.  

Jaká je Tvoje nejoblíbenější pozice na hřišti?

Nejradši nastupuji jako krajní křídlo a je mi celkem jedno, jestli zprava nebo zleva. Taky hraju rád pozici podhrotového záložníka. Hrál jsem i útočníka, ale přece jen na souboje na hrotu nemám úplně postavu.

Přicházíš z Unionu Čelákovice z I.A třídy, jaká máš očekávání?

Samozřejmě divizní zápasy jsou rychlejší a hlavně o moc důraznější, možná až nesrovnatelně. Určitě mně angažmá v divizi fotbalově prospěje.  

Jakým klubům držíš palce v české lize a v zahraničí?

V Čechách jsem vždy už mala fandil Spartě Praha a v zahraničí jsem měl vždycky nejradši Real Madrid. Samozřejmě jsem si všiml, že brandýská kabina je hodně slávistická, ale zatím to koušu, nepovažuji se za nějakého radikálního fandu.

V týmu jsi od začátku zimní přípravy, tak jak své působení zatím hodnotíš?

Mně se tady hodně líbí parta, která je super. Tréninky jsou náročnější a mají divizní kvalitu, což se pozná vlastně při každém cvičení. Zatím se mi tu moc líbí. Byl bych rád, kdybychom hráli v horní polovině tabulky a rád bych nastupoval v základní sestavě. Je tu ale velká konkurence, uvidíme.

Co bys vzkázal brandýským fanouškům?

Fanouškům bych vzkázal, ať si náš fotbal užijí a hlavně, ať chodí.

Díky za rozhovor a ať se daří!

 
Aktuální články
Ze Mšena veze Brandýs bodík

Po neúspěchu doma s Turnovem zajížděli brandýští opět na sever, tentokrát do Jablonce nad Nisou. Čekal je nevyzpytatelný soused...

 
Brandýs rozdrtil Chrastavu a posunul se na 5. místo!

Brandýs nastoupil proti Chrastavě bez zraněných Janů Strosse a Prokopa, jinak kompletní. Po jednoznačném průběhu brandýští dokázali...

 
Brandýs v dohrávce skolil lídra z Živanic 1:0!

Euforie zavládla na Spořilově poté, co Brandýs v dohrávce 17. kola po vyrovnaném průběhu zvítězil nad vedoucím týmem Sokol Živanice...

 
Z Letohradu veze Brandýs dva důležité body!
 
Generálním partnerem klubu se stala společnost AGEL a.s.!
 
Výborný výkon přinesl Brandýsu výhru po penaltách
 
Ve Vykáni poprvé výhra na penalty!
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS