Příští zápas: SK Hřebeč (11.kolo)

12.10.2023 | Redakce

V sobotu odehrajeme zápas v Hřebči.

Hřebeč v minulé sezóně vyhrála Krajský přebor a zaslouženě postoupila do divize, kde se ji zatím nebývale daří a zatím drží druhou příčku. Klub se mimo jiné opírá o fotbalisty s ligovými zkušenosti jako je Jablonský nebo Podaný.  V posledních třech kolech dokázali tým nedaleko od Kladna vždy pouze remizovat. V posledním kole remizoval na hřišti Slaného 0:0.

Poslední zápasy:
Slaný – Hřebeč 0:0
Hřebeč – Kladno 1:1
Louny – Hřebeč 2:2
Hřebeč  - Admira B 3:0
Meteor – Hřebeč 2:3

Na konci minulého týdne skončil na naší lavičce trenér Petr Hejno, kterého nahradil dosavadní asistent Michal Voljanskij. Jeho prvním zápas byl proti Českému Brodu, který jsme dokázali po bojovném výkonu vyhrál 2:1, když obě naše branky (alespoň podle zápisu o utkání) vstřelil Folwarczny. Ukončili jsme tak tří zápasovou šnůru porážek.

Poslední zápasy:
Brandýs – Český Brod 2:1
Slaný – Brandýs 1:2
Brandýs – Újezd 1:4
Kladno – Brandýs 2:1
Brandýs – Nespeky 3:1

Na Hřebeč nemáme  minulé sezóny moc dobré vzpomínky. V Mol Cupu jsme s nimi prohráli vysoko 1:5, naší jedinou branku vstřelil Kuba Malák.

Zápas se hraje v sobotu 14. října od 10:15 na hřišti v Hřebči. Klub na zápas autobus nevypravuje.

Brandýs do toho!

Příští zápasy

Muži A | sobota 25.05.2024, 10:15
FK Brandýs nad Labem - FC CHOMUTOV, s.r.o.

Muži A | sobota 01.06.2024, 10:15
FK Olympie Březová, z.s. - FK Brandýs nad Labem

Příští zápas: FK Neratovice-Byškovice (27.kolo)

V sobotu nás čeká polabské derby.

Hřebeč rozhodla zápas brankami v závěru a úvodu obou poločasů

Utkání bohužel ovlivnila červená karta, kterou již ve 13. minutě obdržel Jan Stross. V té době jsme už vedli jednobrankovým rozdílem...

Příští zápas: SK Hřebeč (26.kolo)

Potřetí v řadě se doma utkáme s týmem z Kladenska, tentokrát naším soupeřem bude SK Hřebeč.

Třetí remíza 1:1 v řadě, tentokrát z Českého Brodu

Remíza doma se Slaným

Proti deseti jsme vybojovali pouze bod

S Kladnem ostudná domácí prohra 0:8