Příští zápas: SK Český Brod (25.kolo)

02.05.2024 | Redakce

V sobotu od 17:00 zajíždíme na hřiště Českého Brodu .

Po velmi špatném úvodu sezóny Brod už na konci minulého roku započal cestu za záchranou a v tom pokračuje v jarní části. Na jaře Brod prohrál zatím pouze jednou. Pokud by se určovala tabulka pouze z posledních zápasů, tak je na 3. místě tabulky. Takto mu patří místo desáté se 30. body. V posledních 5 zápasech Český Brod neprohrál, bilanci má 3 výhry a 2 remízy, včetně té z posledního zápasu doma s Újezdem.

Poslední zápasy:
Český Brod - Újezd 1:1
Nespeky - Český Brod 1:2
Český Brod - Cheb 4:1
Štětí - Český Brod 0:3
Český Brod - Ostrov 2:2

Náš tým nastoupil v posledním kole doma proti Slanému. Bohužel ani v tomto zápase jsme nedokázali vyhrát a na vítězství tak čekáme již 4 zápasy. Nutno dodat, že v tomto zápase je bod spíš ale zisk než ztráta a to hlavně kvůli výkonu ve 2. poločase. „Druhý poločas jsme nehráli vůbec dobře. Dopředu jsme nepředvedli vůbec nic, byli jsme pasivní, bez soubojů i pohybu, chyběla mi odvaha a týmovost. Naštěstí jsme přečkali dvě šance hostů, při které nás podržel Stareček. My měli jednu, ale také jsme neproměnili,“ popsal trenér Voljanskij zrod remízy pro Mělnický deník.

Poslední zápasy:
Brandýs - Slaný 1:1
Újezd - Brandýs 1:1
Brandýs - Kladno 0:8
Nespeky - Brandýs 2:2
Brandýs - Louny 3:1

Český Brod rozhodně nepatří mezi naše oblíbené soupeře. Z posledních 5 utkání jsme prohráli 4 a to vždy výsledkem 0:1. Jediné vítězství máme z posledního zápasu, když jsme dokázali vyhrát 2:1 zásluhou 2 branek Folwarcznyho.

Zápas se hraje v sobotu od 17:00 na hřišti Českého Brodu.

Brandýs do toho!

Příští zápasy

Muži A | sobota 18.05.2024, 10:15
FK Neratovice-Byškovice, s.r.o. - FK Brandýs nad Labem

Muži A | sobota 25.05.2024, 10:15
FK Brandýs nad Labem - FC CHOMUTOV, s.r.o.

Příští zápas: FK Neratovice-Byškovice (27.kolo)

V sobotu nás čeká polabské derby.

Hřebeč rozhodla zápas brankami v závěru a úvodu obou poločasů

Utkání bohužel ovlivnila červená karta, kterou již ve 13. minutě obdržel Jan Stross. V té době jsme už vedli jednobrankovým rozdílem...

Příští zápas: SK Hřebeč (26.kolo)

Potřetí v řadě se doma utkáme s týmem z Kladenska, tentokrát naším soupeřem bude SK Hřebeč.

Třetí remíza 1:1 v řadě, tentokrát z Českého Brodu

Remíza doma se Slaným

Proti deseti jsme vybojovali pouze bod

S Kladnem ostudná domácí prohra 0:8