Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Petr Hejno v Brandýse skončil, tým povede Voljanskij

07.10.2023 | Jiří Weigl

Téměř přesně po roce FK Brandýs čeká změna na postu hlavního trenéra. Vedení klubu se s trenérem Petrem Hejnem dohodlo na ukončení spolupráce. Do konce podzimní části mužstvo povede dosavadní asistent Michal Voljanskij. 

Petr Hejno přišel do Brandýsa na své druhé angažmá na začátku října 2022, v té době byl Brandýs poslední se ziskem 4 bodů. Nakonec skončil Brandýs na 14. místě se ziskem 28 bodů. Celková bilance šedesátiletého zkušeného trenéra z Předměřic nad Jizerou je 10 výher, 4 remízy a 16 porážek. 


"Petrovi Hejnovi za jeho působení v Brandýse moc děkujeme. Podařilo se mu mančaft nastartovat, což vyjadřuje zejména výrazně lepší docházka na tréninky. Mužstvo se zvedlo také herně, byť zejména v posledním období chybělo více štěstí. K ukončení spolupráce bohužel vedl také jeho dlouhý disciplinární trest, který obdržel od FAČR. Petrovi přejeme do dalších angažmá hodně úspěchů," sdělil předseda výboru Jiří Weigl.  

Nyní povede A-tým jako hlavní trenér Michal Voljanskij. Pro šestačtyřicetiletého bývalého vynikajícího útočníka to bude první angažmá na pozici hlavního trenéra v mužské kategorii. Svůj debut prožije už v nadcházejícím utkání proti Českému Brodu. "Michal má naši plnou důvěru a přejeme mu jako trenérovi hodně štěstí na brandýské lavici," uzavřel Weigl. 

 
Aktuální články
Podzim 2023 v číslech

V článku se podívejte na shrnutí podzimu 2023 řečí čísel a statistik.

 
Z Ostrova se vracíme bez bodu

V posledním podzimním zápase jsme bohužel prohráli v Ostrově těsně 1:2. Utkání hodně ovlivnil terén, kterému se více přizpůsobili...

 
O vítězství nad Březovou jsme rozhodli ve 2.poločase

Po přesunutí na spořilovskou umělou trávu jsme doma ještě neztratili ani bod. Tentokrát jsme porazili Březovou 3:1. Po nepříliš...

 
V Chomutově bylo rozhodnuto už o poločase
 
V polabském derby jsme vybojovali výhru
 
Z Hřebče vezeme všechny tři body za výhru 3:1
 
Nový trenér začal vítězstvím nad Českým Brodem
 
I přes vedení 0:1 si ze Slaného nevezeme ani bod
 
O osudu utkání rozhodl Újezd v úvodu 2. poločasu
 
Z Kladna se vracíme bez bodu
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS