Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Petr Hejno v Brandýse skončil, tým povede Voljanskij

07.10.2023 | Jiří Weigl

Téměř přesně po roce FK Brandýs čeká změna na postu hlavního trenéra. Vedení klubu se s trenérem Petrem Hejnem dohodlo na ukončení spolupráce. Do konce podzimní části mužstvo povede dosavadní asistent Michal Voljanskij. 

Petr Hejno přišel do Brandýsa na své druhé angažmá na začátku října 2022, v té době byl Brandýs poslední se ziskem 4 bodů. Nakonec skončil Brandýs na 14. místě se ziskem 28 bodů. Celková bilance šedesátiletého zkušeného trenéra z Předměřic nad Jizerou je 10 výher, 4 remízy a 16 porážek. 


"Petrovi Hejnovi za jeho působení v Brandýse moc děkujeme. Podařilo se mu mančaft nastartovat, což vyjadřuje zejména výrazně lepší docházka na tréninky. Mužstvo se zvedlo také herně, byť zejména v posledním období chybělo více štěstí. K ukončení spolupráce bohužel vedl také jeho dlouhý disciplinární trest, který obdržel od FAČR. Petrovi přejeme do dalších angažmá hodně úspěchů," sdělil předseda výboru Jiří Weigl.  

Nyní povede A-tým jako hlavní trenér Michal Voljanskij. Pro šestačtyřicetiletého bývalého vynikajícího útočníka to bude první angažmá na pozici hlavního trenéra v mužské kategorii. Svůj debut prožije už v nadcházejícím utkání proti Českému Brodu. "Michal má naši plnou důvěru a přejeme mu jako trenérovi hodně štěstí na brandýské lavici," uzavřel Weigl. 

 
Příští zápasy

Muži A | sobota 01.06.2024, 10:15
FK Olympie Březová, z.s. - FK Brandýs nad Labem
 
Muži A | sobota 08.06.2024, 10:15
FK Brandýs nad Labem - Fotbalový klub Ostrov nad Ohří, z.s.
 
Aktuální články
S Chomutovem rozhodly dvě branky v závěru zápasu

Ve vyrovnaném utkání si oba týmy moc šancí nevytvořili. Ve 2. poločase jsme dokonce byli lepším týmem. Bohužel rozhodla produktivita a tu...

 
Příští zápas: FC Chomutov (28.kolo)

V sobotu k nám zavítá nejlepší tým soutěže FC Chomutov.

 
Polabské derby pro Neratovice

V sobotu dopoledne se na trávníku v Neratovicích hrál poměrně vyrovnaný fotbal a to i přesto, že v jednu chvíli se v naší čtyřčlenné...

 
Hřebeč rozhodla zápas brankami v závěru a úvodu obou poločasů
 
Třetí remíza 1:1 v řadě, tentokrát z Českého Brodu
 
Remíza doma se Slaným
 
Proti deseti jsme vybojovali pouze bod
 
S Kladnem ostudná domácí prohra 0:8
 
Dvoubrankové vedení v Nespekách nestačilo
 
Zápas s Lounami rozhodla branka do šatny
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS