Ostudná prohra v Hřebči

04.08.2022 | Redakce

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

předkolo MOL CUP | Středa 03.08.2022, 18:30 | TJ Hřebeč

TJ sportovní klub Hřebeč - FK Brandýs nad Labem

Branky: 10. a 29. Pařízek, 57. Jablonský, 83. a 90. Lukič - 80. Malák

Žluté karty: Prosek, Novák - Jahoda, Honcharenko

Rozhodčí: Trska - Vojáček, Štípek

Diváci: 389

TJ sportovní klub Hřebeč: Kabele - Prosek, Dolejš (85.Servus), Melichar, Novák, Jablonský, Faktor (82.Tetur), Lukič, Pařízek (76.Nadri), Hajný, Podaný

FK Brandýs nad Labem: Fiala - Stross M., Zamazal, Baloun, Hrčka - Kovařík (66.Fabian) , Dosoudil, Honcharenko, Prokop (46.Šmejkal), Jahoda (66.Reisinger) - Malák (81.Kaiser)

Komentář

Nástup do zápasu se nám vůbec nepovedl. Po centru Jablonského vyboxoval náš brankář Fiala míč pouze do domácího Pařízka a od něj se odrazil až za čáru - 1:0. My jsme sice měli herně navrh, ale pouze 30 metrů od branky a nedokázali jsme si vytvořit žádnou pořádnou šanci. To domácí hráli jednoduše a jejich každá útočná akce byla nebezpečná. To se ukázalo ve 29. minutě, kdy domácí hodili dlouhý aut a na přední tyči ho do branky tečoval opět domácí Pařízek - 2:0. Do konce poločasu se již mnoho nestalo a do šaten se tak odcházelo za stavu 2:0 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. V 50. minutě domácí brankář Kabele při odkopu trefil našeho utočníka Maláka, ale od něj se míč odrazil pouze do tyče. O pár minut později šlápl domácí Novák úmyslně na hlavu Dousoudila, rozhodčí ale vytasil pouze žlutou kartu. Nutno uznat, že za nasledné oplácení mohli dostat červenou kartu i naši hráči. V 59. minutě se ke standartní situaci na hranici vápna postavil Jablonský a nedal našemu brankáři šanci - 3:0. V 80. minutě vykřesal malou naději střelou k tyči Malák - 3:1. Domácí ale v poslední desetimutovce ještě zvýšili svoje vedeni záslouhou dvou branek Lukiče na ostudných 5:1.

Další utkání hrajeme již v sobotu, když v 1. kole Divize C zajíždímě na hřiště Velkých Hamrů.

Brandýs do toho!

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Příprava - léto 2022

V aktualizovaném článku se můžete podívat na výsledky našich přípravných zápasů v létě 2022.

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena