I přes vedení 2:0 si všechny body odváží Trutnov

19.09.2022 | Tomáš Pokorný

Po třech týdnech se opět hrálo na Spořilově. Bohužel i přes vedení 2:0 naši borci odešli bez bodu.

7. kolo | Sobota 17.09.2022, 10:15 | Spořilov

FK Brandýs nad Labem - MFK Trutnov, z.s.

Branky: 7. Malák, 27. Honcharenko - 43. Trávníček, 52. Rajnoch, 89. a 90. Slavík

Žluté karty: Honcharenko, Baloun, Plucha - Čechovič, Turner, Rajnoch

Červené karty:

Rozhodčí: Bohata - Gunitš, Nešněra

Diváci: 80

FK Brandýs nad Labem: Fiala - Kaiser, Janovský, Baloun, Hrčka (66.Zamazal), Temelkovski, Honcharenko (79.Plucha), Folwarczny, Dosoudil, Šmejkal, Malák (79.Reisenger)

MFK Trutnov, z.s.: Hampl - Macek, Turner (90.Balcar), Štěpánek, Knap, Rajnoch, Zieris, Čechovič (71.Slavík), Mařas (46.Tobiáš), Zezula, Trávníček (90.Jirousek)

Komentář

V základní sestavě po dlouhé době nastoupili Folwarczny s Balounem a Prokopovi byl zkrácen trest. Hned v 1.minutě jsme měli šanci, když Temelkovski centroval na Maláka, ale hostující obránce dokázal jeho centr odkopnout na rohový kop. O pět minut později už bylo veselo a to když  se Temelkovski ze středu hřiště dostal až k vápnu, kde přihrál na volného Maláka a ten přehodil brankáře Hampla 1:0. Na druhou branku se čekalo dvacet minut. Serhii Honcharenko kopal rohový kop, který nikdo netečoval a míč se dostal až do branky 2:0. Od té doby začal Trutnov více napadat a kombinovat. Už to vypadalo, že do kabin půjdou naši hráči s dvoubrankovým náskokem, ale ve 43.minutě se podařilo hostům snížit. Po centru Turnera odhlavičkoval míč Janovský na volného Trávníčka, který se trefil přesně k pravé tyči. Do kabin se šlo tedy za stavu 2:1.

Šest minut po poločase už bylo srovnáno. Štěpánek našel volného Rajnocha a ten vyrovnal na 2:2. Druhá půle byla hodně otevřená a na obou stranách se vytvářely šance. Největší šanci měl v 84.minutě Trávníček, který mířil těsně pravé tyče. Ke konci zápasu, kdy začalo pršet, tak přišla pro naše hráče jiná sprcha. Janovský nedokázal sebrat míč Rajnochovi, který z levé strany přihrál na úplně volného Slavíka. Ten už jenom doklepl balon do prázdné brány 2:3. V nastavení, kdy jsme mohli vyrovnat po volném přímém kopu, tak udělal špatnou přihrávku Janovský a Trutnov trestal počtvrté. Trefil se opět Slavík. Konečný výsledek byl 2:4 a my jsme si připsali první domácí porážku.

Další utkání hrajeme v neděli 25.9. v 17:00 na hřišti Čáslavi.

Brandýs do toho!!!

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Utkání v Čáslavi se nedohrálo kvůli počasí

Utkání bylo v 56. minutě za stavu 3:0 pro domácí kvůli dešti předčasně ukončeno.

Příští zápas: FK Čáslav (8.kolo)

V neděli budeme bojovat o první body ze hřiště soupeře. Tentokrát zajíždíme do Čáslavi.

Další venkovní prohra, tentokrát v Dobrovici

Ani v Dobrovici se nám nepodařilo prolomit naší venkovní šňůru porážek. Na půdě našeho soupeře jsme tentokrát prohráli 3:0.

Z Vysokého Mýta se vracíme s debaklem

První remíza v sezoně a dvě červené karty

Těsná prohra v Liberci

Proti Náchodu první tři body v sezóně