Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První remíza v sezoně a dvě červené karty

27.08.2022 | Tomáš Pokorný

Doma proti Chrudimi B jsme remizovali 1:1, kde všechny důležité akce se odehrály v posledních patnácti minutách utkání.

4. kolo | sobota 27.08.2022, 10:15 | Spořilov

FK Brandýs nad Labem - Městský fotbalový klub Chrudim, z.s. B

Branky: 74. Malák - 81. Tlapák

Žluté karty: Janáček, Honcharenko, Šmejkal - Brychnáč, Zvolánek, Drahoš, Bauer, Musílek

Červené karty: Prokop, Jahoda

Rozhodčí: Štípek - Špindlerová, Hrivík

Diváci: 150

FK Brandýs nad Labem: Janáček - Hrčka (68.Nykodým), Baloun (15.Plucha), Stross M. (68.Kaiser), Honcharenko, Šamša, Prokop, Fabian (83.Jahoda), Dosoudil, Šmejkal, Malák

Městský fotbalový klub Chrudim, z.s. B: Janda - Gregovský, Sedlák, Dostálek (83.Kopecký), Zikmunda, Brychnáč (62.Zrůst), Zvolánek (62.Tlapák), Holub (77.Musílek), Drahoš, Vácha, Bauer

Komentář

Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a vytvořili si několik šancí, ale bezúspěšně. Největší z nich měl Dosoudil, ale jeho střelu lapil Janda. Když už se hosté dostali do brejku, tak většinu míčů zablokovala naše obrana. Již v 15.minutě musel hřiště opustit kvůli zranění Baloun a místo něj nastoupil Plucha. Hosté si první šanci vytvořili ve 22.minutě, kdy po volném přímém kopu střela letěla na připraveného Janáčka. V 31.minutě měl největší šanci Fabian, ale po přihrávce Šmejkala těsně překopl bránu. Osm minut před poločasem měla Chrudim další přímý kop, ale míč letěl hodně vysoko. Před koncem poločasu si po centru Šamši dobře naběhl Šmejkal, ale jeho hlavička byla pro brankáře příliš snadně chytatelná. V závěru poločasu střílel Dosoudil, ale tečovaná střela jenom těsně minula tyč. Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 0:0.

Ve 2.poločase šly do toho oba týmy po hlavě, avšak místo šancí se spíše faulovalo a žlutilo. Už to opět vypadalo, že zápas bude skoro totožný jako proti Náchodu. Avšak ty největší akce začaly od 74.minuty, kdy Jakub Malák z dálky vystřelil do šibenice a my jsme šli do vedení 1:0. Bohužel v 81.minutě se stala nevídaná situace. Po autovém vhazování chytil Janáček míč do ruky, ale v tu chvíli vedle něj nakopl Prokop hostujícího hráče. Rozhodčí ihned odpískal pokutový kop a vytasil červenou kartu. Na pokutový kop šel Patrik Tlapák, který mířil přesně k levé tyči a vyrovnal na 1:1. V oslabení už jsme nebyli ochotní vzít vedení zpátky a aby toho nebylo málo, tak v 89.minutě dostal další červenou kartu po faulu zezadu Jahoda, který strávil na hřišti necelých šest minut. Zápas tedy skončil nerozhodně 1:1 a oba celky si rozdělily po jednom bodu.

Další utkání odehrajeme na hřišti Vysokého Mýta. Hraje se v sobotu 3.9. od 17:00. Přesný čas odjezdu bude upřesněn na internetu. Sledujte naše facebookové stránky.

Brandýs do toho!

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Zimní turnaj 2023

V aktualizovaném článku se můžete dozvědět program, výsledky a tabulku Zimního turnaje 2023.

Přípravné zápasy - zima 2023

V aktualizovaném článku se můžete podívat, jak se dařilo v přípravě na jarní část sezóny.

Turnaj starých gard 2023

Hned na začátku roku 2023 uspořádá FK Brandýs n/L Turnaj starých gard. Vše začne 7. ledna od 10:00 na hřišti s umělou trávou na...

Podzim v číslech

V posledním zápase podzimu výhra nad Turnovem