04.06.2022 | Redakce

Bohužel tentokrát jsme nedokázali napravit venkovní porážku a doma prohráli proti Březové. O výhře hostů rozhodly dvě branky v závěru 1. poločasu.

28. kolo | Sobota 04.06.2022, 10:15 | Spořilo

FK Brandýs nad Labem - FK Olympie Březová, z.s.

0.2

Branky: 41. Kovář, 45. Veselý

Žluté karty: Stross J., Svoboda, Baloun, Honcharenko - Šaloun, Kursa, Martinec

Rozhodčí: Klečka - Pilný, Matějka

Diváci: 150

FK Brandýs nad Labem: Janáček - Stross M. (24. Baloun (65. Reisinger)), Zamazal, Stross J.(78. Fabian), Pechanec - Nykodým, Dosoudil, Honchrenko, Prokop, Pažout - Svoboda

FK Olympie Březová, z.s.: Martinec - Peterka, Nimrichter, Kursa, Rusňák, Dubnický, Veselý, Kovář (87. Bílek), Kravar, Šaloun (83. Poupě), Vaněček (73. Filipec)

Komentář

Hned v 1. minutě jsme zahrávali rohový kop, na který si nejvýše vyskočil Michal Stross, ale jeho hlavička skončila nad brankou. Ve 4. minutě se připomněli i hosté, ale Rusňák tváří v tvář proti Janáčkovi selhal a nechal vyniknout našeho brankáře. Ve 28. minutě se na levé straně uvolnil Pechanec a poslal přízemní přihrávku do vápna na Nykodýma, jehož střelu ale hostující brankář vyrazil na roh. Ve 37. minutě se po rohu dostal k míči Dosoudil, ale svou střelu z voleje zamířil pouze doprostřed branky, kde stál brankář hostí Martinec. To hosté svůj roh ve 41. minutě využili, když na zadní tyči hlavičkoval Kovář - 0:1. O 4 minuty bylo ještě hůř. Janáčkův odkop odhlavičkoval ve středu hřiště jeden z hostující obránců přímo k Veselému do samostatného úniku a ten se nemýlil - 0:2.

Ve druhém poločase sice byla vidět snaha domácích hráčů s výsledkem ještě něco udělat, ale kromě Svobodovy šance v 74. minutě jsme si žádnou větší šanci nevytvořili. To hosté mohli dvakrát svoje vedení zvýšil, ale Janáček vždy vytasil proti střelám hostujících hráčů vynikající zákroky. Prohru ze Štětí jsme tak doma tentokrát nenapravili a hosté si ze Spořilova odvezli všechny tři body.

Další zápas hrajeme v sobotu v Neratovicích od 10:15. Přijeďte kluky podpořit v polabském derby.

Brandýs do toho!

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Příprava - léto 2022

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena