Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Kladně rozhodl Svoboda

02.04.2022 | Redakce

Na výhru proti Dobříši jsme navázali další vítězným utkáním, tentokrát na Kladně, kde 10 minut před koncem rozhodl krásnou střelou Svoboda.

FOTO: kladensky.denik.cz

19. kolo | sobota 02.04.2022, 10:15 | Stadion Františka Kloze

SK Kladno, z.s. - FK Brandýs nad Labem

Branka: 77. Svoboda.

Žluté karty: Čížek - Baloun, M. Stross.

Rozhodčí: Suchánek - Cichra, Míč.

Diváci: 150

SK Kladno, z.s.: Pettík - Borák, Rendla, Kolářský, Čížek - Balšánek - Šíma, Holub (88. Růžička), Procházka (67. Šnobl), Dostál (46. Říha) - Jeslínek. Trenér: Procházka.

FK Brandýs nad Labem: Bodlák - Kaiser, Baloun, Zamazal, M. Stross - Pažout (60. Reisinger), Folwarczny, Dosoudil (90. Honcharenko), Prokop - Braborec (60. Šmejkal) - Svoboda (90. Fabian). Trenér: Zamazal.

Komentář

Možná to někoho překvapilo, ale byli jsme to my, kdo ze začátku utkání udával tempo hry a byl nebezpečnější. V 16. minutě propadl rohový kop Folwarczného až na tyč domácí branky. O 10 minut později jsme před domácím pokutovým výborně zakombinovali, míč se dostal až k Dosoudilovi, ten ale prostřelit obranu nedokázal. Akce dále pokračovala, tentokrát se na pravé straně míče ujal Michal Stross, výborně se uvolnil, ale ani nedokázal domácího brankáře prostřelit. Domácí se k šancím dostávali pouze ze standarcních situací. Největší jejich šance přišly 5 minut před koncem poločasu. Nejprve vypadl Bodlákovi centr, ale svou chybu hned napravil dobrým zákrokem, po kterém domácí kopali rohový kop. Na centr si nejvýše vyskočil Holub, ale jeho hlavičku naštěstí zastavila branková konstrukce. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločasu se již hra vyrovnala a domácí krok po kroku začali více a více ohrožovat naší branku. Se všemi centry si ale velmi dobře poradila naše obrana a co už prošlo, tak tam stál Bodlák. To platilo hlavně o šanci ze 72. minuty utkání, když se domácí Šnobl hnal sám na branku, ale Bodlák jeho střelu na přední tyč skvělé zneškodnil. O 5 minut později se potvrdili pravidlo nedáš, dostaneš. Po špatném odkopu jednoho z domácích hráčů jsme se dostali k míči. Na hranici pokutového území Reisinger lehce posunul míč Svobodovi a ten krásnou střelou od tyč rozvlnil síť za domácím brankářem – 0:1. Po této brance se sice domácí hráči snažili vyrovnat, ale naráželi na naši dobrou obranu. Ta již nic domácím neumožnila a tak odjíždíme z Kladna se 3 body v kapse.

Další utkání náš čeká v sobotu doma na Spořilově proti prvnímu celku tabulky Most-Souš. Doufáme, že si najdete cestu na toto utkání v co nejvyšším počtu. Kluci to budou potřebovat. Brandýs do toho!

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Zimní turnaj FK Brandýs nad Labem 2024

V článku se můžete podívat na rozpis zápasů na tento ročník Zimního turnaje.

Přípravné zápasy - zima 2024

V aktualizovaném článku se můžete podívat, jak se dařilo v přípravě na jarní část sezóny.

Příprava na jaro dnes začala

Dnes začala příprava našeho A-týmu.

Turnaj starých gard vyhráli opět domácí

Turnaj starých gard 2024

Podzim 2023 v číslech

Z Ostrova se vracíme bez bodu