Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Kladně rozhodl Svoboda

02.04.2022 | Redakce

Na výhru proti Dobříši jsme navázali další vítězným utkáním, tentokrát na Kladně, kde 10 minut před koncem rozhodl krásnou střelou Svoboda.


FOTO: kladensky.denik.cz

19. kolo | Sobota 02.04.2022, 10:15 | Stadion Františka Kloze
 

SK Kladno, z.s. - FK Brandýs nad Labem

0:1

0:00

Branka: 77. Svoboda.

Žluté karty: Čížek - Baloun, M. Stross.

Rozhodčí: Suchánek - Cichra, Míč. 

Diváci: 150

SK Kladno, z.s.: Pettík - Borák, Rendla, Kolářský, Čížek - Balšánek - Šíma, Holub (88. Růžička), Procházka (67. Šnobl), Dostál (46. Říha) - Jeslínek. Trenér: Procházka.

FK Brandýs nad Labem: Bodlák - Kaiser, Baloun, Zamazal, M. Stross - Pažout (60. Reisinger), Folwarczny, Dosoudil (90. Honcharenko), Prokop - Braborec (60. Šmejkal) - Svoboda (90. Fabian). Trenér: Zamazal.

Komentář
 
 
 

Možná to někoho překvapilo, ale byli jsme to my, kdo ze začátku utkání udával tempo hry a byl nebezpečnější. V 16. minutě propadl rohový kop Folwarczného až na tyč domácí branky. O 10 minut později jsme před domácím pokutovým výborně zakombinovali, míč se dostal až k Dosoudilovi, ten ale prostřelit obranu nedokázal. Akce dále pokračovala, tentokrát se na pravé straně míče ujal Michal Stross, výborně se uvolnil, ale ani nedokázal domácího brankáře prostřelit. Domácí se k šancím dostávali pouze ze standarcních situací. Největší jejich šance přišly 5 minut před koncem poločasu. Nejprve vypadl Bodlákovi centr, ale svou chybu hned napravil dobrým zákrokem, po kterém domácí kopali rohový kop. Na centr si nejvýše vyskočil Holub, ale jeho hlavičku naštěstí zastavila branková konstrukce. Do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločasu se již hra vyrovnala a domácí krok po kroku začali více a více ohrožovat naší branku. Se všemi centry si ale velmi dobře poradila naše obrana a co už prošlo, tak tam stál Bodlák. To platilo hlavně o šanci ze 72. minuty utkání, když se domácí Šnobl hnal sám na branku, ale Bodlák jeho střelu na přední tyč skvělé zneškodnil. O 5 minut později se potvrdili pravidlo nedáš, dostaneš. Po špatném odkopu jednoho z domácích hráčů jsme se dostali k míči. Na hranici pokutového území Reisinger lehce posunul míč Svobodovi a ten krásnou střelou od tyč rozvlnil síť za domácím brankářem – 0:1. Po této brance se sice domácí hráči snažili vyrovnat, ale naráželi na naši dobrou obranu. Ta již nic domácím neumožnila a tak odjíždíme z Kladna se 3 body v kapse. 

Další utkání náš čeká v sobotu doma na Spořilově proti prvnímu celku tabulky Most-Souš. Doufáme, že si najdete cestu na toto utkání v co nejvyšším počtu. Kluci to budou potřebovat. Brandýs do toho!

Statistiky
 
 
 
# hráči v poli P MIN G ŽK ČK
18 Baloun Miroslav O 90 0 1 0
17 Braborec Filip U 60 0 0 0
19 Dosoudil Michal Z 90 0 0 0
13 Fabian Tobias Z 1 0 0 0
10 Folwarczny David Z 90 0 0 0
5 Honcharenko Serhii Z 1 0 0 0
20 Kaiser David O 90 0 0 0
7 Pažout Michal Z 60 0 0 0
6 Prokop Jan Z 90 0 0 0
14 Reisinger Martin Z 30 0 0 0
16 Stross Michal O 90 0 1 0
8 Svoboda Tobiáš U 90 1 0 0
21 Šmejkal Václav U 30 0 0 0
2 Zamazal Patrik O 90 0 0 0

# brankář MIN INK G ŽK ČK
37 Bodlák Jakub 90 0 0 0 0

Vysvětlivky sloupců

Brankáři

# - číslo dresu
MIN - počet odchytaných minut
INK - počet inkasovaných gólů
ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu
Z - počet zápasů, v nichž hráč nastoupil
MIN - počet odehraných minut
G, ŽK, ČK - góly, žluté a červené karty

Aktuální články
Branky v závěru rozhodly o vítězství proti Slanému

Do zápasu jsme nastoupili bez čtyřech zraněných hráčů - Folwarczného, Kovaříka, J. Strosse a Šmejkala. Stoprocentně v pořádku nebyl...

 
Příští zápas: SK Slaný

V sobotu v tradičním čase od 10:15 nás čeká soupeř bojující o záchranu SK Slaný.

 
Tři body zůstaly v Lounech

I když jsme se brzy ujali vedení, tak jsme zápas do vítězného konce nedovedli. Domácí ve druhém poločase zápas otočili a tři body tak...

 
Těsná výhra nad Meteorem
 
Z Ostrova jedeme s prázdnou
 
S Českým Brodem těsná prohra 0:1
 
Zlepšený výkon ve 2. poločase přinesl 3 body
 
Remíza s vedoucím týmem tabulky
 
Zápas proti Dobříši jsme rozhodli ve 2.poločase
 
Z České Lípy se vracíme s prázdnou
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS