Příprava: FK Brandýs n/L - SK Benátky n/J 0:2 (0:1)

10.02.2022 | Redakce

Ve druhé přípravném utkání jsme se utkali proti Benátkám nad Jizerou. Utkání se hrálo v rámci zimního turnaje. I když jsme si v celém zápasu vypracovali několik dobrých gólových příležitosti, ani jednu jsme nevyužili. To hosté se štěstím tu svou v prvním poločase proměnili. Na konci zápasu pak na konečných 0:2 zvýšil z penalty hostující Macek.

přípravný turnaj | Sobota 05.02.2022, 10:00 | UMT Spořilov

FK Brandýs nad Labem - SK Benátky nad Jizerou

Branky: 19. Mansfeld, 82. M. Macek (pen.)

Rozhodčí: Horák - Chrudimský, Petýrek

Diváci: 40

FK Brandýs nad Labem: Panzner - Stross M., Zamazal, Baloun, Kovařík - Šmejkal, Fabián, Stross J., Folwarczny, Kaiser - Svoboda Střídali: Bodlák, Komárek

SK Benátky nad Jizerou: Straka - Slicho, O. Macek, Glöckner, Komma - Mansfeld, Vobořil, Šimeček, Kopa, Zabilanský - M. Macek. Střídali: Holeček, Borovička, Zedníček, Košek, Boček