Příprava: FK Brandýs n/L - FK Admira Praha 2:1 (1:1)

02.02.2022 | Redakce

V prvním připravném utkání v rámci zimního turnaje jsme tesně porazili pražskou Admiru 2:1. Šanci si zahrát dostal skoro celý kádr včetně dvou testovaných hráčů. Na brzkou hostující branku Komínka, dokázala zareagovat právě jeden z testovaných hráču a vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločase pak překlopil vítězství na naší stranu Fabián. Další utkání odehrajeme v sobotu od 10h proti Benátkám n/J.

přípravný turnaj | Sobota 29.01.2022, 10:00 | Spořilov UMT

FK Brandýs nad Labem - FK Admira Praha, z.s.

Branky: 21. testovaný hráč, 74. Fabián - 4. Komínek.

Diváci: 75

FK Brandýs nad Labem: Janáček (46. Panzner) - Pechanec, Baloun, Zamazal, M. Stross - Pažout (c), Prokop, Folwarczny, Dosoudil - Svoboda, testovaný hráč. Střídali: Panzner, J. Stross, testovaný hráč, Nykodým, Fabián, Kaiser, Braborec.

FK Admira Praha, z.s.: