Vysoká prohra s Chlumcem znamená konec v poháru

12.08.2021 | Redakce

Ve středu večer jsme odehráli 1.kolo MOL Cupu proti třetiligovému týmu z Chlumce nad Cidlinou. Šanci v zákládní sestavě dostalo několik mladíků. Bohužel celkově dobrý dojem z utkání jsme si zkazili v posledních 5 minutách, když jsme 5 minutách, kdy jsme obdrželi 3 branky.

MOL Cup | Středa 11.08.2021, 18:00 | Spořilov

FK Brandýs nad Labem - Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s.

Branky: 8. Samko, 48. Holec, 84. Vaníček, 88. a 90. Doležal.

Žluté karty: M. Stross.

Rozhodčí: Kolátor - Šimeček, Trojan.

Diváci: 200

FK Brandýs nad Labem: Janáček - Pechanec, Zamazal (46. Kaiser), Baloun, M. Stross (77. Komárek) - Prokop (46. Dosoudil), Folwarczny (c), Honcharenko, Nykodým (46. Braborec) - Svoboda - Šmejkal (70. Tančyk). Trenér: Zamazal.

Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s.: Petr - Finěk, Jarkovský (c), Kopač, Žahourek - J. Labík (64. Mahr), Krčál (82. V. Doležal), Lukič (72. Vaníček), Samko, T. Labík (82. Pánek) - Holec (72. Novotný). Trenér: Šmarda.