V Mostě o prohře rozhodl 1.poločas

29.08.2021 | Petr Špaček

Naše série porážek se bohužel v Mostě natáhla již na číslo 4. Domácí rozhodli o svém vítězství již v 1.poločase.

5. kolo | Sobota 28.08.2021, 17:00

FK Baník Most - Souš - FK Brandýs nad Labem

Branky: 12. Kopta, 24. Kováč, 32. Glaser (pen), 90. Jurkovič - 77. Daniel (vlastní)

Žluté karty: Kopta, Pátek - Zamazal, Šmejkal, Komárek

Červené karty: Zamazal

Rozhodčí: Bahník - Pekař, Nedvěd

FK Baník Most - Souš: Pettík - Popelka, Nguyen, Novák, Pátek, Kováč, Matyáš, Hlaváček, Glaser, Kopta, Novický Střídali: Vaněk, Nobst, Petržílka, Jurkovič

FK Brandýs nad Labem: Janáček (35. Janáček) - M.Stross, Zamazal, J.Stross, Pechanec - Nykodým, Prokop, Folwarczny, Dosoudil - Svoboda (60.Komárek), Šmejkal

Komentář

Utkání by se možná odehrávalo jinak, kdyby svou velkou šanci v 9. minutě proměnil Dosoudil, sám před brankářem ale selhal a střelu poslal mimo bránu. O 3 minuty později se k míči dostal domácí hráč Kopta na rohu vápna a jeho tečovaná rána skončila v naší síti - 1:0. O deset minut později bylo ještě hůře. Smolař zápasu Dosoudil pouze odhlavičkoval centr jednoho z hostujících hráčů na kopačky Kovače, který na hranici vápna vystřelil přesně k tyči - 2:0. Nešťastnou půl hodinu završil faulem v pokutovém území Michal Stross. Domácí Glaser penaltu bez problému proměnil - 3:0. Do konce poločasu si žádný z týmu větší šanci již nevytvořil.

Do 2. poločasu vstoupili lépe hosté. Domácí hráče však vychytal Lisa, který vystřídal zraněného Janáčka. Další minuty toho moc nepřinesly, my jsme se sice snažili ještě s výsledkem utkání něco udělat, ale většinou jsme naráželi na dobrou obranou hru domácích. Tu se přesto podařilo ještě párkrát do konce zápasu překonat. Nejprve pěknou přihrávkou Komárek vyslal do úniku Folwarcznyho, ten ale z úhlu zakončit nedokázal. Další velkou šanci Dosoudil, ale sám před brankářem opět nedal. Snížení přinesla až 77. minuta, kdy si centr Prokopa srazil do branky domácí Daniel - 3:1. V 81. minutě se nechal po druhé žluté kartě vyloučit Zamazal. V poslední minutě upravil na konečné skóre 4:1 pěknou střelou do šibenice domácí Jurkovič.

Další utkání hrajeme v sobou doma od 10:15 proti Rakovníku.

# hráči v poli P MIN G ŽK ČK

ŽK, ČK - žluté a červené karty

Hráči v poli

# - číslo dresu