Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příprava: Brandýs - Velké Hamry 4:0

09.08.2020 | Petr Špaček

Report bude doplněn později.

sobota 08.08.2020, 17:00

FK Brandýs nad Labem - TJ Velké Hamry, z.s.

Branky: Folwarczny 2x, Kaiser, Tokar.

FK Brandýs nad Labem: Lisa - Reichert, Baloun, J. Stross, M. Stross - Honcharenko - Kubeš, Folwarczny, Prokop, Dosoudil - Tokar. Střídali: Braborec, Kubín, Vostárek, Kaiser.

TJ Velké Hamry, z.s.: Kobachidze - Janda, Šidlo, Petržilka, Štěpánek, Vencbauer, Černý, Žitka, Linka, Šohaj, Radzinevičus

Zimní turnaj 2023

V aktualizovaném článku se můžete dozvědět program, výsledky a tabulku Zimního turnaje 2023.

Přípravné zápasy - zima 2023

V aktualizovaném článku se můžete podívat, jak se dařilo v přípravě na jarní část sezóny.

Turnaj starých gard 2023

Hned na začátku roku 2023 uspořádá FK Brandýs n/L Turnaj starých gard. Vše začne 7. ledna od 10:00 na hřišti s umělou trávou na...

Podzim v číslech

V posledním zápase podzimu výhra nad Turnovem