Příprava: Brandýs - Velké Hamry 4:0

09.08.2020 | Petr Špaček

Report bude doplněn později.

Sobota 08.08.2020, 17:00

FK Brandýs nad Labem - TJ Velké Hamry, z.s.

Branky: Folwarczny 2x, Kaiser, Tokar.

FK Brandýs nad Labem: Lisa - Reichert, Baloun, J. Stross, M. Stross - Honcharenko - Kubeš, Folwarczny, Prokop, Dosoudil - Tokar. Střídali: Braborec, Kubín, Vostárek, Kaiser.

TJ Velké Hamry, z.s.: Kobachidze - Janda, Šidlo, Petržilka, Štěpánek, Vencbauer, Černý, Žitka, Linka, Šohaj, Radzinevičus

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Příprava - léto 2022

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena