Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příprava: Boleslav - Brandýs 4:3

09.08.2020 | Petr Špaček

V sobotu na nás čekala dvě přípravná utkání. Nejprve jsme změřili síly v derby se Starou Boleslaví. Do utkání nastoupila velmi mladá sestava doplněná o dorostence. Pouze třem hráčům bylo více jak dvacet let.

sobota 08.08.2020, 10:15 | Lázeňská

FK Slavoj Stará Boleslav - FK Brandýs nad Labem

Branky FKB: Havlíček, Valeš, Viskup.

Komentář

Od začátku se hrálo velmi vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Bohužel první branku vstřelili domácí, když po chybě jednoho z našich obránců se k míči dostal Kovařík a otevřel skóre zápasu. Další branku přidal domácí Šejvl a zvýšil na 2:0. Snížit mohl z penalty Viskup, ale brankář Staré Boleslavi pokutový kop zneškodnil. Do šaten tak odcházeli spokojenější domácí hráči. Ve druhém poločase začali padat branky i do domácí branky. Nejprve pěknou střelou zpoza vápna snížil na 2:1 Havlíček. Na tuto branku dokázali vzápětí domácí odpovědět brankou Vodáka. V 73. minutě se nám zásluhou hlavičky Valeše podařilo snížit na jednobrankový rozdíl. O minutu později poté po závaru před brankou vyrovnal Viskup. Vítězství 4:3 pro domácí zařídil po velmi přísně odpískané penaltě Kovařík.

Zimní turnaj 2023

V aktualizovaném článku se můžete dozvědět program, výsledky a tabulku Zimního turnaje 2023.

Přípravné zápasy - zima 2023

V aktualizovaném článku se můžete podívat, jak se dařilo v přípravě na jarní část sezóny.

Turnaj starých gard 2023

Hned na začátku roku 2023 uspořádá FK Brandýs n/L Turnaj starých gard. Vše začne 7. ledna od 10:00 na hřišti s umělou trávou na...

Podzim v číslech

V posledním zápase podzimu výhra nad Turnovem