Příprava: Boleslav - Brandýs 4:3

09.08.2020 | Petr Špaček

V sobotu na nás čekala dvě přípravná utkání. Nejprve jsme změřili síly v derby se Starou Boleslaví. Do utkání nastoupila velmi mladá sestava doplněná o dorostence. Pouze třem hráčům bylo více jak dvacet let.

Sobota 08.08.2020, 10:15 | Lázeňská

FK Slavoj Stará Boleslav - FK Brandýs nad Labem

Branky FKB: Havlíček, Valeš, Viskup.

Komentář

Od začátku se hrálo velmi vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Bohužel první branku vstřelili domácí, když po chybě jednoho z našich obránců se k míči dostal Kovařík a otevřel skóre zápasu. Další branku přidal domácí Šejvl a zvýšil na 2:0. Snížit mohl z penalty Viskup, ale brankář Staré Boleslavi pokutový kop zneškodnil. Do šaten tak odcházeli spokojenější domácí hráči. Ve druhém poločase začali padat branky i do domácí branky. Nejprve pěknou střelou zpoza vápna snížil na 2:1 Havlíček. Na tuto branku dokázali vzápětí domácí odpovědět brankou Vodáka. V 73. minutě se nám zásluhou hlavičky Valeše podařilo snížit na jednobrankový rozdíl. O minutu později poté po závaru před brankou vyrovnal Viskup. Vítězství 4:3 pro domácí zařídil po velmi přísně odpískané penaltě Kovařík.

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Příprava - léto 2022

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena