Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příprava: Zápy - Brandýs 2:0

02.08.2020 | Petr Špaček

V prvním přípravném utkání na novou sezónu jsme utkali se sousedními Zápy, hrající třetí nejvyšší soutěž. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Ale i když jsme měli na kopačkách míč po většinu času prvního poločasu, k ohrožení domácí branky jsme se nedostali. To soupeř využil naše první zaváhání a z rychlého protiútoku Hron poslal domácí do vedení. Ve druhém poločase převzali otěže zápasu domácí. Na začátku druhého poločasu fauloval ve velkém vápně náš brankář domácího útočníka a Magera s přehledem penaltu proměnil. Další branka již nepadla a utkání tak skončilo dvoubrankovým rozdílem. Další přípravný zápas odehrajeme v sobotu od 10:15 na hřišti našeho rivala ze Staré Boleslavi.

sobota 01.08.2020, 17:00 | Teletník Arena

SK Zápy - FK Brandýs nad Labem

Branky: Hron, Magera z penalty

SK Zápy: Doležal - Hašek, Duben, Pávek, Hakl - Hron, Putz, Jelínek M., Koutenský, Jelínek J. - Matějka Střídali: Růžek, Matoušek, Eliáš, Skuhravý, Woitek, Kubů, Magera

FK Brandýs nad Labem: Janáček - Chaloupka, Baloun, Kubín, Kaiser - Prokop, Folwarczny, Honcharenko, Dosoudil, Vostárek - Braborec Střídali: Komárek, Dvořák, Plotnárek, Krajíček, Zamazal

Zimní turnaj 2023

V aktualizovaném článku se můžete dozvědět program, výsledky a tabulku Zimního turnaje 2023.

Přípravné zápasy - zima 2023

V aktualizovaném článku se můžete podívat, jak se dařilo v přípravě na jarní část sezóny.

Turnaj starých gard 2023

Hned na začátku roku 2023 uspořádá FK Brandýs n/L Turnaj starých gard. Vše začne 7. ledna od 10:00 na hřišti s umělou trávou na...

Podzim v číslech

V posledním zápase podzimu výhra nad Turnovem