Příprava: Zápy - Brandýs 2:0

02.08.2020 | Petr Špaček

V prvním přípravném utkání na novou sezónu jsme utkali se sousedními Zápy, hrající třetí nejvyšší soutěž. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Ale i když jsme měli na kopačkách míč po většinu času prvního poločasu, k ohrožení domácí branky jsme se nedostali. To soupeř využil naše první zaváhání a z rychlého protiútoku Hron poslal domácí do vedení. Ve druhém poločase převzali otěže zápasu domácí. Na začátku druhého poločasu fauloval ve velkém vápně náš brankář domácího útočníka a Magera s přehledem penaltu proměnil. Další branka již nepadla a utkání tak skončilo dvoubrankovým rozdílem. Další přípravný zápas odehrajeme v sobotu od 10:15 na hřišti našeho rivala ze Staré Boleslavi.

Sobota 01.08.2020, 17:00 | Teletník Arena

SK Zápy - FK Brandýs nad Labem

Branky: Hron, Magera z penalty

SK Zápy: Doležal - Hašek, Duben, Pávek, Hakl - Hron, Putz, Jelínek M., Koutenský, Jelínek J. - Matějka Střídali: Růžek, Matoušek, Eliáš, Skuhravý, Woitek, Kubů, Magera

FK Brandýs nad Labem: Janáček - Chaloupka, Baloun, Kubín, Kaiser - Prokop, Folwarczny, Honcharenko, Dosoudil, Vostárek - Braborec Střídali: Komárek, Dvořák, Plotnárek, Krajíček, Zamazal

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Příprava - léto 2022

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena