Příprava: Zápy - Brandýs 2:0

02.08.2020 | Petr Špaček

V prvním přípravném utkání na novou sezónu jsme utkali se sousedními Zápy, hrající třetí nejvyšší soutěž. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a byli soupeři více než vyrovnaným soupeřem. Ale i když jsme měli na kopačkách míč po většinu času prvního poločasu, k ohrožení domácí branky jsme se nedostali. To soupeř využil naše první zaváhání a z rychlého protiútoku Hron poslal domácí do vedení. Ve druhém poločase převzali otěže zápasu domácí. Na začátku druhého poločasu fauloval ve velkém vápně náš brankář domácího útočníka a Magera s přehledem penaltu proměnil. Další branka již nepadla a utkání tak skončilo dvoubrankovým rozdílem. Další přípravný zápas odehrajeme v sobotu od 10:15 na hřišti našeho rivala ze Staré Boleslavi.