Příprava: Brandýs - Benátky 1:3

16.06.2020 | Petr Špaček

První poločas patřil hostům z Benátek, i když ze začátku to tak vůbec nevypadalo. První šanci jsme měli my po standartní situaci, ale radost Jana Strosse překazil zvednutý praporek asistenta rozhodčího. Poté se ale již ujal taktovky zápasu hostující tým. A během 15 minut rozhodl zápas třemi brankami. Druhý poločas se obraz hry otočil. Tentokrát jsme to byli my, co v zápase začal dominovat. Stačilo to ale pouze k jedné brance. Po rohovém kopu se prosadil hlavou Jan Stross. I Druhé červnové přípravné utkání jsme tedy stejně jako to první prohráli. Napravit to můžeme už v sobotu znovu od 10:15. Na Spořilově hostíme mužstvo z Kolína.