Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Fotbalisté FK Brandýs zahájili zimní přípravu

13.01.2020 | Jiří Weigl

Po necelých dvou měsících se hráči FK Brandýs sešli v pondělí 13.1.2020 na tradičním místě brandýského hotelu Sportcentrum k zahájení zimní přípravy. Hráče přivítal sekretář klubu Ivo Urban a trenér Martin Zamazal. Ten bude, jak se zdá, na jaře bez asistentů, protože Alešovi Maršnerovi skončila úspěšná podzimní záchranná mise a vrátil se k trénování mladších žáků, a David Folwarczny bude na vlastní žádost nadále působit jen jako kapitán mužstva.  

Co se týká hráčského kádru, z toho podzimního chyběl osmnáctiletý Václav Sládek, který zkouší zimní přípravu v druholigovém FK Varnsdorf; Tomáš Majer se vrátil na přípravu do mateřské rezervy FK Mladá Boleslav a obránce Marek Voženílek projevil přání vrátit se zpátky do Slavoje Stará Boleslav. Stoper František Šašek a brankář Jakub Janáček se zotavují z dlouhodobého zranění a prozatím nebudou k dispozici. Naopak by se po zranění měl vrátit kreativní záložník Honza Prokop. 

Přípravu s týmem dospělých zahájili také brandýští nadějní dorostenci J. Toml, Dvořák, Valeš a Tesař. Dorostenecký brankář Panzner chyběl pro nemoc.  

Hráče čekají tréninky na umělé trávě v Bohnicích, výběhy na Zátopkových tratích ve Staré Boleslavi a také zimní soustředění, které bude probíhat letos netradičně v areálu pražské Aritmy. V přátelských zápasech změří brandýští síly s tradičními soupeři z Kolína, Čáslavi a jabloneckého Mšena, dále s rezervami Žižkova a Admiry a v generálce nastoupí proti ambicióznímu přeborovému celku SK Kosmonosy. 

"Byli bychom rádi, kdyby se nám podařilo zabudovat mladé hráče. Záchrana divize je prvořadým úkolem, rádi bychom také pokračovali v okysličení kádru," uvedl trenér Martin Zamazal. "O případných posilách intenzivně jednáme", dodal sekretář Ivo Urban. 

Jarní část divize B začne pro Brandýs o prvním březnovém víkendu zápasem v Chomutově.


Brankáři: Jakub Bodlák, Lukáš Lisa, David Panzner

Obránci: Miroslav Baloun, David Kaiser, Jakub Krajíček, Jan Reichert, Jan Stross, Michal Stross, Jan Toml, Martin Viskup, Patrik Zamazal

Záložníci: Filip Braborec, Michal Dosoudil, David Dvořák, David Folwarczny, Filip Komárek, Martin Kubeš, Jan Prokop, Jakub Tesař, Petr Vostárek

Útočníci: František Klíma, Martin Kovařík, Václav Šmejkal, David Valeš


 

 
Aktuální články
Umělá tráva k pronájmu

Více informací se dozvíte zde.

 
O výhře ve Slaném jsme rozhodli v úvodech obou poločasů

Do zápasu ve Slaném jsme zajížděli pouze ve 14 hráčích a to včetně asistenta trenéra Martina Viskupa, který také musel do zápasu ve 2....

 
Doma s Louny bez bodu

V sobotním utkání jsme bohužel žádné body nevybojovali. Proti byl možná nejlepší tým, se kterým se dosud setkali, FK SEKO Louny. Na...

 
S Aritmou jsme těsně prohráli
 
Na Meteoru první letošní venkovní výhra
 
O výhře nad Ostrovem rozhodl druhý poločas
 
Z Brodu jsme si přivezli nejtěsnější porážku
 
Vítězství nad Rakovníkem přinesly premiérové branky
 
V Mostě o prohře rozhodl 1.poločas
 
Těsná prohra s Kladnem
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS