Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Podzim v číslech

22.11.2022 | Redakce

V článku se podívejte na shrnutí podzimu řečí čísel a statistik.

Do 15 zápasů nastoupilo celkem 26 hráčů. Nejvíce minut odehrál Jakub Malák (1255), nejméně pak Martin Vinický (26). Všech 15 zápasů odehráli pouze 2 hráči, a to Jakub Malák a Dominik Hrčka. O jeden méně má pak Lukáš Plucha. V 8 zápasech nás vedl jako trenér Martin Zamazal a ve zbylých 7 pak Petr Hejno.

Celkově jsme dostali 42 branek, což je průměr 2,8 branky na zápas a nejhorší číslo v soutěži. Nejhůře v tomto dopadl zápas ve Vysokém Mýtě, kde jsme podlehli vysoko 0:8. Pouze ve 2 zápasech jsme udrželi čistě konto, a to vždy doma, ve 2.kole proti Náchodu a v 11.kole pro Dvoru Králové. O místo mezi tyčemi se na podzim podělili tři brankáři – Jan Fiala (11 zápasů, 900 minut), Jakub Janáček (4 zápasy, 360 zápasů) a Jakub Bodlák (2 zápasy, 90 minut).

S 12 střelenými brankami (průměr 0,8 branky na zápas) jsme spolu s Dvorem Králové na předposlední příčce v soutěži. Nejhůře dával branky už pouze Náchod s 11 brankami. Celkem v 7 zápasech jsme vyšli střelecky na prázdno. Nejvíce branek v jednom zápase jsme dali v posledním zápase doma proti Turnovu. 3 branky jsme vstřelili z penaltového puntíku (2x Folwarczny a 1x Janovský). Nejvíce branek a to 3 vstřelil v našem dresu na podzim Jakub Malák. Dvě branky pak dokázali dát David Folwaczny a Michal Dosoudil, který to stihnul v jednom zápase proti Turnovu. Jednu branku pak vstřelilo celkem 5 hráčů (Honcharenko, Jahoda, Janovský, Šmejkal, Temelkovski).

Celkem 3 hráči během podzimu obdrželi červené karty, a to Jan Prokop, Matěj Jahoda a Miroslav Baloun, který jediný byl vyloučen po 2 žlutých kartách. Miroslav Baloun pak spolu s Václavem Šmejkalem a Lukášem Pluchou dostali od rozhodčích i nejvíce žlutých karet a to celkem 4.

Podrobné statistiky hráčů najdete zde.

Brandýs do toho!


 
Aktuální články
Příští zápas: SK Slaný (9.kolo)

V dalším kole zajíždíme na hřiště týmu SK Slaný

 
O osudu utkání rozhodl Újezd v úvodu 2. poločasu

Bez vykartovaného Folwarcznyho jsme do zápasu s Újezdem nevstoupili dobře ani do jednoho poločasu. V tom prvním se nám ještě podařilo...

 
Z Kladna se vracíme bez bodu

Na Kladně jsme bohužel prohráli jednobrankovým rozdílem. I když domácí měli po většinu času utkání míč více na kopačkách, tak i my...

 
Nad Nespeky výhra brankami v nastaveném čase
 
V Lounech jsme i v deseti vybojovali tři body
 
Po parádní obrátce slavíme první výhru!
 
Z Meteoru si odvážíme první bod v sezóně
 
Admira B rozhodla zápas brankami po přestávce
 
Se Štětím jsme prohráli brankou v závěru utkání
 
Na úvod sezóny prohra s Chlumcem v MOL Cupu
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS