Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Změna trenéra

04.10.2022 | Redakce

Po domácím debaklu s Letohradem u mužstva skončil hlavní trenér Martin ZAMAZAL.

Martin nastoupil k týmu mužů po odchodu Václava Hradeckého 1.7.2019 a vedl FK Brandýs ve 4 divizních sezónách. Celkem pod Martinem Zamazalem Brandýs odehrál 62 divizních utkání s bilancí 20 výher, 14 remíz a 28 porážek s celkovým ziskem 76 bodů. Martine, moc děkujeme za Tvé angažmá a vážíme si Tvé tvrdé práce pro náš klub! DÍKY!

Novým trenérem Brandýsa se s okamžitou platností stává Petr HEJNO. Devětapadesátiletý zkušený trenér v našem klubu krátce působil v sezóně 2006/07, působil také v Benátkách nad Jizerou, Ovčárech nebo Dobrovici. Na pozici asistenta trenéra zůstává Martin VISKUP.

Vedení klubu věří, že změny v realizačním týmu povedou ke zlepšení dosavadních výkonů Brandýsa v rozehrané divizní soutěži.

 
Aktuální články
S lídrem tabulky jsme doma prohráli 0:2

Ve druhém domácím utkání jarní části naši hráči podlehli favorizovanému Slovanu 0:2. V tomto zápase nastoupili i noví hráčí...

 
S lídrem tabulky jsme doma prohráli 0:2

Ve druhém domácím utkání jarní části naši hráči podlehli favorizovanému Slovanu 0:2. V tomto zápase nastoupili i noví hráčí...

 
Zápas v Náchodě zrušen

Kvůli nezpůsobilosti hrácí plochy je zítřejší utkání odloženo. O náhradním termínu Vás budeme informovat.

 
S Velkými Hamry prohra rozdílem třídy
 
Přípravné zápasy - zima 2023
 
Zimní turnaj 2023
 
Turnaj starých gard 2023
 
Podzim v číslech
 
V posledním zápase podzimu výhra nad Turnovem
 
Z Benátek se vracíme bez bodu
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS