Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Změna trenéra

04.10.2022 | Redakce

Po domácím debaklu s Letohradem u mužstva skončil hlavní trenér Martin ZAMAZAL.

Martin nastoupil k týmu mužů po odchodu Václava Hradeckého 1.7.2019 a vedl FK Brandýs ve 4 divizních sezónách. Celkem pod Martinem Zamazalem Brandýs odehrál 62 divizních utkání s bilancí 20 výher, 14 remíz a 28 porážek s celkovým ziskem 76 bodů. Martine, moc děkujeme za Tvé angažmá a vážíme si Tvé tvrdé práce pro náš klub! DÍKY!

Novým trenérem Brandýsa se s okamžitou platností stává Petr HEJNO. Devětapadesátiletý zkušený trenér v našem klubu krátce působil v sezóně 2006/07, působil také v Benátkách nad Jizerou, Ovčárech nebo Dobrovici. Na pozici asistenta trenéra zůstává Martin VISKUP.

Vedení klubu věří, že změny v realizačním týmu povedou ke zlepšení dosavadních výkonů Brandýsa v rozehrané divizní soutěži.

 
Aktuální články
Podzim v číslech

V článku se podívejte na shrnutí podzimu řečí čísel a statistik.

 
V posledním zápase podzimu výhra nad Turnovem

V posledním zápase podzimní části jsme vyhráli na Turnovem 4:2 a zůstali v tabulce na dostřel týmům před námi. Vidět byl hlavně Michal...

 
Z Benátek se vracíme bez bodu

Bohužel ani v dalším utkání jsme nedokázali bodovat. Tentokrát jsme zajížděli do Benátek nad Jizerou, které jsou v tabulce na třetím...

 
Umělá tráva k pronájmu
 
Těsná prohra s Ústím nad Orlicí
 
Vedení v Hlinsku jsme neudrželi a prohráli
 
Obrana dala základ k vítězství na Dvorem Králové
 
V opakovaném zápase jsme s Čáslavi opět prohráli
 
Nový trenér body nepřinesl
 
Soupeř z Letohradu rozhodl utkání již v 1. poločase
 
 
© eSports s.r.o. & FK Brandýs nad Labem - kontakt: fkbrandys@email.cz RSS