Příští zápas: FK Náchod (2.kolo)

11.08.2022 | Redakce

Ve druhém kole Divize C se utkáme poprvé doma s týmem FK Náchod.

Ne moc klubů v České republice se může pyšnit, že by byly staršími než my. Náchod je jedním z nich, když byl založen jenom o pár měsíců dřív než ten náš, a to 27.3. v roce 1901 anglickými dělníky.

Náchod se v minulé sezóně umístil na 12. místě tabulky. V přípravě se klubu z východních Čech dařilo, když postupně vyhrál nad Cidlinou Nový Bydžov, polskou Piast Nowou Rudou a Dobruškou. V předkole MOL Cupu  však vypadli až na penalty s naším posledním soupeřem Velkými Hamry. V 1. kole pak doma remizovali 0:0 s Vysokým Mýtem.

Nám se bohužel vstup do sezóny vůbec nepovedl. V přípravě jsme prohráli oba zápasy výsledkem 1:4. (Benátky a Živanice). Ještě hůř nám nevyšel vstup v rámci předkola MOL Cupu v Hřebči, ve kterém jsme ostudně prohráli 1:5, a další vysokou porážku jsme si odnesli v prvním kole ze hřiště Velkých Hamrů, kde jsme prohráli 5:0. V týdnu jsme pak odehráli přípravné utkaní s Horkami na Jizerou, ale i to jsme prohráli, a to výsledkem 1:2, když naší jedinou branku vstřelil Fabian.

Takto to občas ve sportu bývá, že se někdy nedaří, proto Vás fanoušky prosíme, abyste v sobotu přišli v co největším počtu na Spořilov. Třeba to budete právě Vy, kteří přispějete a pomůžete k mistrovským bodům.

Zápas začíná v sobotu 13.8. v 10:15 a soupeřem bude Náchod. Hraje se tradičně na Spořilově.

Po zápasech Áčka bude od nové sezony pravidelně hrát dorost FKBB. Prvním soupeřem bude RMSK "Cidlina". Zápas začíná ve 14:00.

Brandýs do toho!

Utkání v Čáslavi se nedohrálo kvůli počasí

Utkání bylo v 56. minutě za stavu 3:0 pro domácí kvůli dešti předčasně ukončeno.

Příští zápas: FK Čáslav (8.kolo)

V neděli budeme bojovat o první body ze hřiště soupeře. Tentokrát zajíždíme do Čáslavi.

I přes vedení 2:0 si všechny body odváží Trutnov

Po třech týdnech se opět hrálo na Spořilově. Bohužel i přes vedení 2:0 naši borci odešli bez bodu.

Další venkovní prohra, tentokrát v Dobrovici

Z Vysokého Mýta se vracíme s debaklem

První remíza v sezoně a dvě červené karty

Těsná prohra v Liberci