Příští zápas: TJ Velké Hamry

05.08.2022 | Redakce

1. kolo nové sezóny odehrajeme na hřišti Velkých Hamrů.

Po minulé sezóně jsme byli přeřazeni z Divize B do Divize C. Čekají nás teď tak noví soupeři. Prvním budou Velké Hamry. My jsme s tímto soupeřem naposledy střetli v létě v roce 2020 v rámci přípravy. Utkná skončilo naší výhrou 4:0, když dvě branky vstřelil Folwarczny a po jedné přidali Kaiser a Tokar.

TJ Velké Hamry se v minulé sezóně umístili na 3. místě Divize C. V přípravě se soupeři moc nevedlo a prohráli všechny tři přípravné zápasy. Hráli proti České Lípě (2:3), Jablonci B (1:3) a Přepeřím (3:4). Vstup do aktuální sezóny jsem jim však povedl, když v předkole MOL Cupu dokázali po penaltovém rozstřelu postoupit přes Náchod. Čeká nás tak velmi nepříjemný soupeř. Do kádru našeho soupeře také přibyli čtyři nové tváře, všichni z mládeže ligového Jablonce.

Nám se zatím jak v příprávě, kde jsme prohráli oba zápasy výsledkem 1:4. (Benátky a Živanice), tak i vstup v rámci předkola MOL Cupu v Hřebči, ve kterém jsme ostudně prohráli 1:5, vůbec nedaří. Snad to v 1. kole zlomíme.

Zatím potvrzené příchody a odchody z týmu.

Příchody:
Jan Fiala (Klíčany)
Jaku Malák (Neratovice)
Dominik Hrčka (Záryby)
Matěj Jahoda (Uhelné Sklady)

Odchody:
Tobiáš Svoboda (Most-Souš)
Jan Pechanec (přerušení kariéry)

Na zápas bude vypraven autobus. Sraz je v 7:15. Odjezd pak v 7:30.

Brandýs do toho!

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Příprava - léto 2022

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena