Příští zápas: TJ SK Hřebeč (MOL Cup)

29.07.2022 | Redakce

V středu v Hrebči od 18:30 odehrajeme předkolo MOL Cupu.

V středu 3.8.2022 začínáme sezónu první ostrým zápasem. V rámci předkola MOL Cupu odehrajeme utkání proti týmu TJ SK Hřebeč na jejich hřišti. Začíná se v 18:30.

Hřebeč je účastník Středočeského krajského přeboru a do předkola MOL Cupu se dostala díky vítězství v poháru SKFS. My jsme tento pohár vyhráli v sezóně 2014/2015. Hřebeč se do finále dostala postupně přes týmy Libčice, Jinočany, Kosoř a Dobrovice. Ve finále pak porazily výsledkem 2:0 Spartak Průhonice. K vítězství přispěli i dva bývalí ligoví fotbalisté - Tomáš Jablonský a Jakub Podaný. V přeboru se Hřebeč umístila na 5.místě tabulky.

Cesta TJ SK Hřebeč do předkola
AFK Libčice - Hřebeč 1:3
FK Jinočany - Hřebeč 1:2
Hřebeč - FK Kosoř 4:1
Hřebeč - FK Dobrovice 4:3
Hřebeč - Spartak Průhonice 2:0

Vítěz tohoto zápasu se pak utká s SK Zápy.

Brandýs do toho!

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Příprava - léto 2022

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena