Příprava - léto 2022

25.07.2022 | Redakce

V aktualizovaném článku se můžete podívat na výsledky našich přípravných zápasů v létě 2022.

FK Brandýs nad Labem - SK Benátky nad Jizerou 1:4 (1:2)
Branka FKB: Jahoda z penalty

Sestava FKB: Fiala - Kovařík, Zamazal, Vinický, Hrčka - Jahoda, Honcharenko, Folwarczny, Reisinger - Braborec, J. Malák. Střídali: Kindl, P. Malák, J. Stross, Komárek.

SK Sokol Živanice - FK Brandýs nad Labem 4:1 (1:0)
Branka FKB: Šmejkal

Proti Náchodu první tři body v sezóně

V prvním domácím mistrovském zápase jsme konečně zabrali a proti Náchodu jsme získali tři body.

Vysoká prohra s Velkými Hamry na úvod

Vstup do nové sezóny nám vůbec nevychází. Další vysokou prohru tentokrát 5:0 jsme utrpěli na hřišti Velkých Hamrů.

Ostudná prohra v Hřebči

Sezónu 2022-2023 jsme bohužel odstartovali nejhůře, jak jsme mohli. V předkole MOL Cupu jsme podlehli domácí Hřebči vysoko 5:1.

Rozhovor s předsedou klubu

Příprava na novou sezónu zahájena