Příští zápas: SK Aritma Praha

16.06.2022 | Redakce

V sobotu 18.černa od 10:15 budeme hrát doma poslední zápas sezóny proti pražské Aritmě.

Náš sobotní soupeř se v posledních zápasech dostal do slušné formy. Naposledy prohrál před více jak měsícem a od té doby má na kontě tři vítězství, včetně domácí výhry nad druhými Neratovicemi. V posledním zápase pak remizoval doma s Chomutovem.

Poslední zápasy našeho soupeře:
14.05.2022 Slaný - Artima 1:0
21.05.2022 Aritma - Štětí 2:1
28.05.2022 Březová - Aritma 2:5
04.06.2022 Aritma - Neratovice 1:0
11.06.2022 Aritma - Chomutov 0:0

To naše bilance v posledních zápasech je tristní. Pouze jedno vítězství z pěti zápasu. Vše vyvrcholilo v posledním zápase debaklem 0:7 na hřišti Neratovic.

"Od posledního zápasu očekávám vyrovnanou bitvu, snad i s vítězným koncem a doufám ze ukážeme brandýske srdíčko, které v posledních zápasech některým hráčům trestuhodně chybělo," doufá nejzkušenější hráč týmu Jakub Janáček.

Vstup na utkání bude zdarma jako poděkování Vám fanouškům za celou sezónu. Po zápase se také začne opékat prase a od 18h začne hudební program. Na tohle vše jste samozřejmě zváni.

V utkání se bude loučit s kariérou jedna z opor posledních sezón - Martin Kubeš.

Po zápase Áčka nastoupí od 13:30 dorost FK Brandýs - Boleslav, který bude hrát poslední zápas baráže o postup do divize s Nymburkem. Dorost FKBB vede tabulku o 3 body právě před Nymburkem.

Brandýs do toho!