Příští zápas: FK Neratovice - Byškovice

08.06.2022 | Redakce

V sobotu 11.černa od 10:15 budeme hrát polabské derby v Neratovicích.

Po podzimní části měly Neratovice menší náskok před Souší a držely 1.místo tabulky. Nyní zbývají pouze dva zápasy do konce sezony a na první Baník Most Souš ztrácí pět bodů. Pokud by chtěly postoupit do ČFL, tak by musely dvakrát vyhrát a doufat, že Most dvakrát prohraje.

Poslední zápasy našeho soupeře:
07.05.2022 Neratovice - Slaný 2:0
14.05.2022 Štětí - Neratovice 3:0
21.05.2022 Neratovice - Březová 2:0
28.05.2022 Neratovice - Chomutov 3:0
04.06.2022 Aritma Praha - Neratovice 1:0

Na podzim jsme proti Neratovicím hráli poslední zápas a jelikož na naší lavičce seděl pouze jeden hráč, tak remíza 2:2 byla hodně cenná. Nutno podotknout, že v závěru utkání neproměnil penaltu náš kapitán David Folwarczny.

Nám se poslední zápas doma proti Březové nevydařil a zápas rozhodly dvě branky v závěru 1.poločasu.

"Jako pokaždé čekám zápas plný emocí, tvrdých soubojů, ale věřím, že i dobrého fotbalu," říká Jan Stross, který stále není fit. "Se zraněním laboruji celé jaro a stále nejsem fit, ale bohužel situace v hráčském kádru nedává moc prostotu k doléčení."

Zápas začíná v sobotu 11.června od 10:15  na hřišti Neratovic.

18.června odehrajeme poslední utkání doma proti Aritmě Praha. Vstup pro všechny je ZDARMA!!!

Brandýs do toho!