Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Příští zápas: FK Ostrov

27.04.2022 | Redakce

V sobotu odehrajeme zápas na hřišti Ostrova nad Ohří.

Sobotní soupeř si nevede vůbec dobře. Minulý týden prohrál na pražské Aritmě vysoko 5:0 a z posledních pěti zápasů má 2 remízy a 3 prohry. Na svém kontě má 18 bodů a je na 14.místě tabulky. Na podzim jsme tohoto soupeře porazili 4:2, avšak naši borci museli po poločase otáčet nepříznivý stav.

V jarní části si náš tým vede vcelku dobře. Ze 7 odehraných zápasů na jaře hoši vybojovali 13 bodů a se svými 33 body jsou na 8.místě tabulky.

Minulou sobotu jsme na Spořilově prohráli s Českým Brodem těsně 0:1 - již počtvrté. S tímto týmem jsme hráli vyrovnané utkání, ale v 60.minutě dal po ztrátě balonu jediný gol kapitán týmu David Fikejz. O chvíli později se radoval celý stadion, a to když po centru dal gol Baloun. Bohužel pomezní odmávala těsný ofsajd. V 70.minutě zhatil všechny naděje obránce Zamazal, který po faulu uviděl červenou kartu.

"Na sobotní utkání se moc těším. Bude se hrát o hodně. Očekávám, že to bude zápas plný soubojů o každý metr. Připravujeme a soustředíme se celý týden na sobotu. Víme o situaci, v jaké se nachází Ostrov, takže nás určitě nebude čekat nic lehkého. My si budeme chtít napravit chuť po domácí prohře s Brodem a najet na další vítěznou sérii. Na hřišti necháme vše. Věřím, že v sobotu přivezeme 3 body," říká jeden z těch mladších hráčů David Kaiser.


Zápas začíná v 17:00 (odjezd autobusu ve 13:00)
P.S. Kdo jede do Ostrova autobusem, tak se může těšit na raut v podobě řízků.

BRANDÝS DO TOHO!!!

 
Aktuální články
Branky v závěru rozhodly o vítězství proti Slanému

Do zápasu jsme nastoupili bez čtyřech zraněných hráčů - Folwarczného, Kovaříka, J. Strosse a Šmejkala. Stoprocentně v pořádku nebyl...

 
Příští zápas: SK Slaný

V sobotu v tradičním čase od 10:15 nás čeká soupeř bojující o záchranu SK Slaný.

 
Tři body zůstaly v Lounech

I když jsme se brzy ujali vedení, tak jsme zápas do vítězného konce nedovedli. Domácí ve druhém poločase zápas otočili a tři body tak...

 
Těsná výhra nad Meteorem
 
Z Ostrova jedeme s prázdnou
 
S Českým Brodem těsná prohra 0:1
 
Zlepšený výkon ve 2. poločase přinesl 3 body
 
Remíza s vedoucím týmem tabulky
 
Na Kladně rozhodl Svoboda
 
Zápas proti Dobříši jsme rozhodli ve 2.poločase
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS