Příprava: FK Brandýs n/L - FK Časlav 4:5 (2:3)

01.03.2022 | Redakce

V divokém utkání jsme od začátku tahali za kratší konec. Už první minutě se před naším brankářem objevili dva hráči hostů a pro Dastycha nebyl problém otevřít skóre zápasu. Ve 20. minutě to bylo již od dvě branky, když se střelou do šibenice prosadil hostující Kopp. Ve 30. minutě snížil na 1:2 domací Folwarczny. Bohužel hosté o pár minut později zásluhou Dastycha opět odskočili na rozdíl dvou branek. Před koncem poločasu dokázal snížit Svoboda.
Druhý poločas pokračoval stejně jako skončil ten první. Hosté opět zvýšil na 2:4 brankou Fišra. Folwarczny pak svou druhou brankou snížil na 3:4. Bohužel jednobrankový náskok nevydržel moc dlouho a Kopp opět zvýšil - 3:5. Poté mohl snížit domácí Svoboda z penalty, ale tu mu brankář Čáslavi chytil. Na konečných 4:5 snížíl po závaru před brankou domácí Michal Stross.