S vedoucími Neratovicemi jsme sahali po třech bodech

02.11.2021 | Redakce

V posledním zápase podzimní části jsme na Spořilově přivítali vedoucí tým Divize B Neratovice-Byškovice. Hosté, vedeni exligovými fotbalisty Dosoudilem a Klobásou, sice měli po většinu zápasu převahu, ale domácí tým statečně odolával a hrozil z rychlých protiútoků a standartních situací. V úplném závěru jsme mohli dokonce slavit výhru, ale Folwarczny pokutový kop neproměnil. Podzim jsme tak zakončili remízou a v tabulce jsme na 11.místě s 20 body.