Výhra 2:0 nad Berounem v přípravě

24.02.2019 | Petr Špaček

Předposlední připrávný zápas jsme odehráli na umělé trávě v Berouně proti místnímu týmu. V zápase jsme soupeře přehráli a zaslouženě vyhráli 2:0.

přípravný | Sobota 23.02.2019, 15:00

Český Lev - Union Beroun - FK Brandýs nad Labem

Branky: Prieložný, Folwarczny

Český Lev - Union Beroun:

FK Brandýs nad Labem: Janáček - M.Stross, Baloun, J.Stross, Krajíček - Dosoudil, Kubeš, Braborec, Folwarczny, Pechač - Prieložny Střídali: Bodlák, Urban, Reichert, Hamada

Komentář

Zápas byl od začátku v režii našich hráčů. První branku jsme vstřelili v 10. minutě, kdy po přihravce Folwarczného prostřelil brankaře z malého vápna Prieložný. Druhou branku přidal po poločase sám Folwarczny, který skoróval po přihrávce Hamady. Přestože několik šancí jsme si ještě do konce zápasu vypracovali, diváci další branku neviděli a zápas skončil naším vítězstvím 2:0.

Nymburk jsme doma porazili 2:1

Díky dalším třem bodům jsme se posunuli tabulkou na druhé místo a na jaře jsme zatím nepoznali hořkost porážky.

V sobotu přivítáme SK Polaban Nymburk

Zásluhou hattricku D. Folwarczného vezeme z Kladna 3 body

Ve druhém utkání jarní části jsme zajížděli na půdu SK Kladno, celku z dolní poloviny tabulky, a chtěli potvrdit domácí výhru...

Jarní čast jsme odstartovali výhrou 4:1