Novým trenérem se stal Martin Zamazal

27.06.2019 | admin

Hlavním trenérem mužů FK Brandýs nad Labem bude v sezóně 2019/20 dosavadní asistent Martin Zamazal. Jeho hrajícím asistentem se stane duše týmu a kapitán David Folwarczny. Letní příprava mužů odstartuje prvním tréninkem v pondělí 8.7.2019. V přátelských zápasech změříme síly s tradičními divizními soupeři ze skupiny C FK Čáslav, FK Kolín a SK Benátky nad Jizerou. Pohyby v kádru Vám budeme přinášet průběžně.

První soutěžní utkání odehrajeme pravděpodobně v Lounech 3.8.2019. Bude se jednat o předkolo MOL Cupu. Vítěz tohoto utkání se střetne doma s druholigovým Ústím nad Labem.

První přípravný zápas branku nepřinesl

Necelý týden po zahájení přípravy už pod vedením nového trenérského tandemu Zamazal-Folwarczny nastoupili fotbalisté FK Brandýs proti...