Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Návrat legendy: Sunkovského střídá Hradecký

28.11.2018 | Jiří Weigl

Výbor FK Brandýs nad Labem na své minulé schůzi poděkoval za odvedenou práci trenéru Miroslavu Sunkovskému. Míra po třech úspěšných letech končí své angažmá jako hlavní trenér A týmu. Novým trenérem byl jmenován zkušený trenér Václav Hradecký, který do našeho klubu přichází po ukončení angažmá v sousedních Jirnech. Jeho asistentem bude bývalý brandýský hráč a v současnosti trenér starších žáků FKBB Martin Zamazal.

Osmačtyřicetiletý Miroslav Sunkovský převzal trenérské křeslo po odvolaném Karlovi Zajacovi v lednu 2016. Tehdy ještě vedl mužstvo ze hřiště jako hrající trenér a kapitán. Trenérskou premiéru si Míra odbyl 13.3.2016 při vítězství 0:3 v Červených Pečkách. Celkem na lavičce odtrénoval 93 mistrovských soutěžních zápasů s bilancí 55 výher, 16 remíz a 22 porážek.


Sedmdesátiletý Václav Hradecký je zkušený fotbalový trenér, který startoval svoji úspěšnou kariéru jako trenér mládeže TJ BSS Brandýs. Na přelomu 80. let a 90. let zažil slavnou brandýskou jízdu z divize až do I. národní ligy (druhé nejvyšší soutěže) jako asistent i jako hlavní trenér. Z klubu odešel v roce 1992 do nedaleké Spolany Neratovice. Po krátkých angažmá v Xaverově a v Chrudimi v roce 1999 nastoupil trenérskou štaci ve Viktorce Žižkov. Tam působil hlavně jako asistent trenéra v první lize a později jako šéftrenér mládeže. V roce 2003 se stal po odvolání Vítězslava Lavičky hlavním trenérem Viktorie Žižkov v 1. Gambrinus lize. V roce 2006 přešel Václav Hradecký do týmu Bohemians 1905, kde opět působil na pozici asistenta trenéra, trenéra rezervního týmu a trenéra mládeže. Václav poté působil jako hlavní trenér celků České fotbalové ligy SK Zápy a Viktorie Jirny. Po 26 letech hlásí tato trenérská legenda návrat domů na Spořilov, aby pomyslně uzavřel kruh své úspěšné trenérské kariéry.

Dvaačtyřicetiletý Martin Zamazal je klubovou hráčskou legendou, když za FK Brandýs odkopal více než 300 mistrovských zápasů od divize po nejnižší krajské soutěže. Neúnavný motor zálohy a brandýšťák každým coulem ukončil svoji hráčskou kariéru v roce 2011. V poslední době působí jako trenér starších žáků mládežnického klubu FK Brandýs-Boleslav. 

 

 
Aktuální články
Jízdní řád autobusu na ples a zpět

Odjezd autobusu: 19:00 Hřiště 19:05 Náměstí 19:10 Pražská19:15 Vrábí19:20 Dřevčice2:00 zpět z Radonic

 
Velvarům jsme podlehli vysoko 6:0

V sobotu dopoledne jsme odehráli další přípravné utkání. Na umělé trávě ve Velvarech jsem se utkali s místním fotbalový...

 
Příprava zahájena úspěšně!

Po prvním týdnu přípravy si A-tým zpestřil nabírání kondice přípravným zápasem na umělé trávě na Střížkově. Naším soupeřem...

 
Ohlednutí za podzimem pohledem statistiky I
 
Pozvánka na PLES FOTBALISTŮ
 
Plán zimní přípravy A-týmu
 
Suverénní výhra v Mostě vrátila Brandýs do hry o čelo tabulky
 
Těsná výhra nad Meteorem Brandýs udržela ve špičce
 
Paráda! Brandýs veze z Nymburka další výhru
 
Zaplněný Spořilov viděl porážku Brandýsa s Viktorkou Žižkov 1:4
 
 
FK Brandýs nad Labem - kontakt: david.simon@esports.cz RSS